Share Button

Neil Patrick Harris ve David Burtka

How I Met Your Mother dizisindeki Barney karakteriyle kadın erkek herkesin gönlünde taht kuran, ancak gay olduğunu öğrenen herkesin “nayııııııııııır, nolamaaaaaaaaz” nidaları atmasına sebep olan Neil Patrick Harris ve 6 yıldır beraber olduğu aktör sevgilisi David Burtka‘nın ekim ayında ikiz bebek bekledikleri öğrendildi. Haber Star Magazine’den:

Neil ve David ekimde taşıyıcı bir anne aracılığıyla ikiz bebek sahibi olacaklar. Neil mutlu haberi 14 Ağustos’ta Twitter’da paylaştı : “Süper heyecanlı ve tedirginiz.”

İkili Sarah Jessica Parker ve Matthew Broderick çiftinin ikiz kızları için gittiği Growing Generations isimli ajansı tercih etti. Bir kaynak “Neil ve David bebeklerini kucaklarına almak için sabırsızlanıyorlar. Kız veya erkek olmasını önemsemiyorlar, sadece sağlıklı bir çocuk istiyorlar” diye konuştu.
Allah analı babalı büyütsün diyeceğim ama dileğim tam yerini bulur mu bilemiyorum. Ben en iyisi doğacak çocuk erkek olursa Neil gibi değil Barney gibi olsun diyerek hepiniz yerine dilekte bulunmuş olayım.