Share Button

Eva Longoria Dogumgunu (1)

Şimdi diyeceksiniz başlık ne alaka. Şu alaka efendim : Hatun 35 yaşında paraya para demiyor (mani diyor, manğır diyor, mangiz diyor, papel diyor), yerden bitme az sulanmış boyuna rağmen (1.57 cm bazılarının bacak boyu kadar) 2 mt herifle evlendi, dünyanın en seksi hatunu, bu ünvanı muhtelif zaman ve yerlerde sürekli almakta. Eh daha ne olsun. Peki senaryoyu baştan yazalım, bakalım bu durumda Eva Longoria 35 yaşına girdiği için zafer işareti yapabilecek miydi ?

Meksika-Amerika kökenli bir ailenin 4. kızı olarak dünyaya gelmişsin. Üstelik boyun 1.57 ne bir pedro, ne bir coni sana bakıyor. En sonunda buluyorsun kendine kıllı, şişko, bol dövmeli bir tır şöförü ona kaçıyorsun. Bakıyorsun şöför azıcık tırt, herifi gece yarısı terk edip yeni bir yaşam için atıyorsun kendini Melekler Şehri’ne. Önce bir Meksikalı olarak zengin bir eve hizmetçi olarak giriyorsun. Maksimum iş, minumum para. Açlıktan yanakların çöküyor, üstelik daha 29’sun. İşi bırakıp striptiz kulübüne dansçı olmak istiyorsun, direğe tırmanamayacak kadar kısa olduğun için işe almıyorlar. Eski iş yeri de seni istemiyor. Çünkü evin hanımının iç çamaşırlarını giyip bulaşık yıkadığını öğreniyorlar bir yerden. En sonunda zar zor bir bulaşıkçılık işi buluyorsun kendine. Yıkıyorsun, yıkıyorsun, yıkıyorsun… Bir anda ilahi bir ses duyuluyor:

‘Eva 35 oldun mutlu yıllar evladım’. O anda Eva’mız köpüklü elini zafer işareti yapmak için havaya kaldırıp işaret parmağını kapatarak bize malum hareketle yanıt veriyor. E bu durumda yukarıdaki foto bir zafer midir değil midir? Evet, zaferdir.

* Arkadaki süt ineğini tanıyana 1 litre Pınar süt verilecektir.