Share Button

Charlize Theron Oscar (2)

82.Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Bize de akşam pazarı misali törenden geriye kalanları değerlendirmek kaldı.

Cameron Diaz: Kırmızı dudakları ve kocaman ağzıyla gülüşüyle dikkatleri çeken Cameron Diaz, metalik kurdele parçalarıyla süslü dore Oscar De La Renta elbisesinin içinde ışıl ışıl, disko topu misali parıldıyordu. Göz kamaştıran ışıltısıyla insanın kanını kaynatıp “Nouma bizi diskoya götür, Cameron’ın gazozuna ilaç atayım” narası bile attırabilir.

Kate Winslet: Şarap gibi kadın deyiminin ne olduğu hakkında bir bilginiz yoksa aramayla uğraşmayın, ben sizin için buldum, bakınız Kate Winslet. Titanik’te Leo’yu suya gömüp koca k.çını kapıya iyice yerleştirmesinin üstünden yıllar geçmesine rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş, hatta daha da güzelleşmiş. Yürüyen Öküzgözü Kate, kırmızı halıda Yves Saint Lauren markalı tuvaleti ve 2.5 milyon dolar değerindeki Tiffany&Co kolyesiyle boy gösterdi. Yanlış yazmadım, 2.5 milyon dolar şarabımızın boynunda, ee o zaman kim şişeyi kafaya dikmek ister?

Charlize Theron: Charlize Theron John Galliano‘nun Dior koleksiyoundan bu mor elbiseyle oldukça seksi görünüyor. Göğüs hizasında iki gül şeklinde başlayıp kuyruk olarak biten açıkrenkli kısım ise nereye odaklanmamız gerektiğinin gizli şifresi gibi. Starwars teması sezen?

Kristen Stewart: Törende şıklığıyla göz kamaştıran bir diğer isim Kristen Stewart’tı. Hatun suya sabuna dokunmuş misler gibi olmuş maşallah. Saçlar yıkanmış belli; hatta şampuanlamayı abartmış, saçlar elektriklenmiş ama olsun. Uzun zaman yağlı gördük biraz da elektiriklenmiş görelim. Ve son söz, demek ki neymiş isteyince oluyormuş değil mi? Gardrobunda adam gibi bir kıyafetin varmış madem bu Goygoycu alemine yaşattığın zulüm neydi ?

George Clooney ve Elisabetta Canalis: Aslında kuğu gibi hatunları değerlendirirken raşitizm kurbanı George Cooney saf kan arap atı (asaletinden değil suratından aldı bu ünvanı) sevgilisini de araya sıkıştırmak istedim. George abimizin sevdiceğinin vücudu fena değil, elbiseyi iyi taşımış. Zaten esmer olsun, kırmızı olsun, 10 kuruş fazla olsun diyenlerdenim. George Clooney’e gelince; aynı beyaz saç, gülsem mi ağlasam mı arasında sıkışıp kalmış gülüş, kısaca vasatın biraz üstünde bir çift. Hatunun kellesini George’un çarpık bacaklarını görmezsek halı üstünde geçişleri izlenebilir.