Share Button
Keira Knightley 2006 Pirates of the Caribbean Gala Fotograflari 1Keira Knightley, Pirates of the Caribbean: Dead Man’s Chest Galası, 2006, Londra

New York Post’un haberine göre Karayip Korsanları’nın yapımcısı Disney, serinin 2011de vizyona girecek dördüncü filmi Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides‘da Johnny Depp’e yapay göğüsleri olan oyuncuların eşlik etmesini istemiyor. Film yapımcıları geçtiğimiz hafta yaptıkları açıklama şöyle :

“18-25 yaşlarında, güzel ve fit bayan modeller başvurabilir. Adaylar zayıf bir dansçı vüducuna ve gerçek göğüslere sahip olmalı. Eğer göğüs implantlarınız varsa başvurmayın.”

Habere göre yapımcılar ayrıca bir “göster ve anlat” günü yapılacağını açıkladılar. Yetenek avcılarının tongaya gelmemesi için adaylar jüri önünde göğüslerini sallayacaklar. Eğer sallanmıyorsa adayın sadece etten ve kemikten olmadığına kanaat getirip eleyecekler.

Hatırlarsanız shaqshaqchi daha önce gözde bir meslek olan bikini tutuculuğundan bahsetmişti. Sanırım en az bunun kadar sağlam bir pozisyon daha bulduk, göğüs teknisyeni ! Goygoycu.com okurlarının rahatlıkla altından kalkabileceği bu işte tek yapmanız gereken şey, 18-25 yaşında ilik gibi hatunların göğüslerinin gerçek olup olmadığını anlamaya çalışmak. Daha iyisi Şam’da kayısı be dayı !