Share Button

Taylor Momsenin goguslerine merhaba diyin 1

Daha önceki konserlerinde izleyenlere göğüs şov yapan Taylor Momsen bu alışkanlığından vazgeçmiyor. Amerika’daki konserinde tişörtünü kaldırıp, izleyenlere uçlarını izolasyon bandıyla kapattığı memelerini sergileyen Momsen gençleri galeyena getirdi.

Stoklar tükendi

Taylor’ı örnek alan hayranları Amerika’daki yapı marketlere ve nalburlara akın ederek tüm izolasyon bandı stoklarını tüketti. “Taylor daha reşit değilken bile kendinde bu cesareti buluyorsa ben ne b.k yemeye sütyen giyiyorum” diyen fanlar yeni gelecek olan bantları satın alabilmek için mağazaların önüne çadır kurdu.

Elektrik işleri durma noktasına geldi

İzolasyon bandını kablo uçlarını bantlamak için kullanan elektrikçiler ise olayın şokunu yaşıyor. Mağazalarda tükenen bant stokları yüzünden elektrikçiler işlerini tamamlamakta zorlanıyor. İşleri bozulan emektar elektrikçilerden biri olan Thomas Edison “Sadece siyah değil, hiçbir renkte izolasyon bandı bulamıyoruz. Gençler kırmızı sütyen yerine gidip kırmızı bant alıyor. Çok zor durumdayız, Obama bize yardım etsin” diye konuştu. Bant olmadığı için izole edilmeyen kablolara dokunarak çarpılan yüzlerce hasta da hastanelere akın etti.

Momsen umursamıyor

Olayları TV’de gören Momsen ise yaptıklarından pişmanlık duymadığını belirterek “Yahu ben 17 yaşında çılgın bir rokçuyum. Konserden önce kuliste iki kadeh içki içince kafayı buluyorum, o yüzden bu tip hareketler yapıyorum. Napsaydım, konsere zemzem içip mi çıksaydım ?” diye kendini savundu. Taylor Momsen’ın reşit olduktan sonra izolasyon bandı yerine şeffaf seloteybe geçmek istediği konuşuluyor.