Share Button

Justin Timberlake Sokak Fotograflari (1)

Kız Justin Timberlake Jessica Biel’in yağsız vücudundan sıkılmış olmalı ki, kendine etli butlu avlar aramaya çıkmış. Lakin hayat her zaman kolay değil…
JCH’nin haberine göre:

Geçtiğimiz hafta NBA finalinde Lakers maçını ön sıralarda izleyen Justin, gözünü Lakers’ın dansçı kızlarından birine dikti. Lakers kızlarından sorumlu olan kadına ulaşan Justin, beğendiği kızın numarasını almak için yalvardı ve kendisi hakkında iyi birkaç çift laf etmesi talebinde bulundu. Lakers kızını Justin’in ilgisi konusunda bilgilendiren kadın ise beklenmedik bir cevap aldı: “Hayır, teşekkürler!” Kadın Justin’in evli olmadığını söylese de kızı ikna edemedi. Yüzsüz Justin daha sonra tekrar Lakers’ın halkla ilişkiler yöneticisine ulaşarak sarışın hatunla tanışma isteğini yineledi. Ve Lakers kızı Justin’i bir kez daha REDDETTİ!

Justin’in kaçaket kesme çabalarına yabancı değiliz, üstteki fotoğrafta da yolda uçan kaçanın k.çını kestiğini de görüyorsunuz. E sonra da gelip Jessica Biel gibi bir hatun Justin’i haketmiyor gibi sapsız yorumlarda bulunmayın dayıooooğullları!