Britney Spears Konser Fotograflari 1

Bazen bize Britney Spears fotoğrafları gönderen, hiç ondan bahsetmiyorsunuz diye yakınan okurlarımız oluyor. Sanırım bu arkadaşlarla artık acı gerçeği paylaşmanın zamanı geldi.

İlk çıktığı dönemde Britney sürüyle klip çekerek, dansederek ve dilini bolca dışarı çıkararak o boktan şarkılarını bize dinletmeyi başardı. Seksi olma çabalarıyla sonraki bir dönem daha en tepede yer aldı. Ama biz erkekler (en azından bu siteyi takip eden ve ağzının tadını bilenler ) o dönemde bile etrafta binlerce taş gibi yavru varken, gidip de Britney’in hayranı olmadık. Artık iyice kartlaştı, kaportası kalınlaştı ve sarkmalar başladı. Gençken belki kütürderdi ama şu an bir ısırık alsanız iki dişinizi de elinize alırsınız. Şarkıları zaten kötüydü, şimdikileri ise CIA sorgu odasında işkence amaçlı olarak kullanır.

Kısacası Spitney Bears bu yaştan sonra istediği kadar klip çeksin, konserlerinde istediği kadar d.malsın, artık bu sitede kolay kolay kendine yer bulamaz. O yüzden siz de artık bu sevdadan vazgeçin ve yeni tatlara yelken açın panpişler !