Share Button

Cheryl Tweedy Fotograflari 1

Haftanın son yazısıma geçmeden önce bi duyuru yapayım. Bildiğiniz üzere shaqshaqchi bu hafta tatildeydi ve ben tek yazar olarak tüm hafta boyunca bayrağı taşıdım. Şimdi de dinlenme sırası bana geldi. Önümüzdeki hafta boyunca tatilde olacağım ve güney sahillerinin tozunu atmış shaqshaqhi pazartesiden itibaren bayrağı devralacak. Görüşmek üzere der ve yazıya geçerim:

Şöyle bir baktım da, İngiliz popçu Cheryl Tweedy‘den en son şubat ayında bahsetmişim ve şöyle demişim :

Gönül isterdi ki bu fotoğraflar akşam çekilmiş olsun, Cheryl sütyensiz yakalansın, flaşlar ardı ardına patlasın, Cherly sinirlensin, “sıçarım İngiltere’ye de pop starlığa da, Ashley Cole’u terkedip Türkiye’ye yerleşicem, goygoycu’yla evlenicem, sokakta hanfendi, yatakta … olucam” desin. Olma mı ?

Tweedy çağrıma kulak vermiş ve mayıs ayında Chelsea’da oynayan futbolcu eşi Ashley Cole’dan boşanarak üzerine düşeni kısmen yapmıştı.

Sevgili Cheryl, sıra ikinci kısma geldi, kaderine razı ol ve buraya gel. Müstakbel sonuncu eşin goygoycu çadırı kurmuş seni bekliyor. Söz veriyorum sokağa çıkarken hangi şortu giysem diye düşünmeyeceksin, çünkü hiç çadırdan dışarı çıkmayacağız !