Share Button

Miranda Kerr Hamile mi

Önce gizlice yapılan bir nişan ve sonrasında çok geçmeden kıyılan bir nikah… Miranda Kerr ve Orlando Bloom çifti beraberliklerini geçtiğimiz hafta resmileştirmişlerdi. Us Weekly’nin haberine göre aileye üçüncü bir üye geliyor :

33 yaşındaki Orlando’yla hayatını birleştiren Avustralya doğumlu modele yakın olan bir kaynak “O kesinlikle hamile. Miranda çok heyecanlı. Bütün arkadaşlarına, özellikle de diğer mankenlere bundan bahsediyor” dedi.

Miranda’nın arkadaşı resmi bir açıklama yapılmayacağını söylüyor, ancak ilişkileri 3 yıldır devam eden çiftin bu büyük haberinin saklanmasını zor olduğunu belirtiyor.

Kerr’in Victoria’s Secret için 2007’den beri modellik yapan arkadaşı “Miranda iç giyim mankeni. Yakında herşey belli olacak” diyor.

Victoria’nin melekleri birer birer çocuğu koyarken Miranda’nın eli armut toplayacak değildi. Onlarınki can da, Miranda’ninki patlıcan mı ? Elbette değil, ama eğer Miranda’nın Orlando’nun patlıcanını gerçekten bu kadar erken yemişse, bu bizim için en az 9 ay boyunca yukarıdaki gibi leziz görüntüler yok anlamına geliyor…