Share Button

Kelly Brook FHM Fotograflari 1

“Hallenmek” kelimesinin anlamını bilmeyenler için hemen açıklıyım, “birine hallenmek” ister duygusal, ister cinsel olarak birine duyduğunuz ilgiyi belirgin bir şekilde göstermek olarak tanımlanabilir. Kısacası daha sık kullanılan tabiriyle “birine yazmak” diyebiliriz. Benim en çok hallenmek istediğim hatunlardan biri de Kelly Brook. Bu FHM fotoğrafları da zaten neden ona hallenmek istediğimi ortaya koyuyor. Şimdi gelin hep beraber bu hallenme aşamalarını ve ne kadar ileri gidilebileceğini görelim:

1. Sazlı sözlü : Bu aşamada erkek bangır bangır müzik çalarken barda oturup içkisini yudumlayan Kelly’ye yaklaşır ve önünde duran kaseyi işaret ederek “pardon, mısırınızdan yiyebilir miyim ?” diyerek (yaşanmış ve başarıya ulaşmıştır!) ilk muhabbeti açar. Sonrasında bir içki ısmarlayarak sohbeti koyulaştırır.

2. Elli belli : İçkinin de etkisiyle bedenler birbirine yakınlaşır. Erkek cesaret alarak elini Kelly’nin beline koyar. Bu hamleyi reddetmeyen Kelly şen kahkahalar atmaktadır.

3. Dilli damaklı : Belde duran el artık kavrama aşamasına geçmiş, vücutlar katalitik soba gibi yanmaktadır. Erkek ve Kelly daha fazla karşı koyamaz ve dilli damaklı, ateşli bir öpüşme başlar.

4. Kulaklı boyunlu : French kiss’le kendini şehvete kaptıran erkek hızını alamaz ve Kelly’nin boynuna çalışmaya başlar. Erkeğin sıcak nefesini kulaklarında hisseden Kelly artık iyice kendinden geçmiştir, dayanamaz ve onu evine davet eder.

5. Bacaklı omuzlu : Eve geldikten sonra elbiselerini yırtarcasına çıkaran ikili soluğu yatakta alır. Erkek Kelly’nin nefis vücudu görünce önce kısa devre yapsa da, sonrasında tüfek omza dahil her pozisyonu dener, hastası olur. Bundan sonraki aşamalar çok daha hızlı ilerleyecektir.

6. Evli barklı : Kelly ile yaşadığı deneyimin etkisinden kurtulamayan erkek “işte kadın budur” der ve Kelly’e evlenme teklif eder. Kelly de şimdiye kadar pek çok erkekle beraber olmasına rağmen ilk defa bir Türk’ün tadına bakmıştır. Tadı damağında kalan Kelly bu teklife kayıtsız kalamaz ve “evet” der.

7. Çoluklu çocuklu : Çiftin ten uyumu mükemmeldir. Yıllar boyunca fabrika durmadan çalışır ve 5 tane çocuk yaparlar.

8. Torunlu torbalı : Bu artık son aşamadır. Yıllar geçmiş, fabrika çocuklara devredilmiş ve artık onların çocukları çiftin bahçesinde koşturmaya başlamıştır. Kelly ve kocası hayatlarının sonuna kadar mutlu ve mesut yaşarlar.