Goygoycu.com okurlari seksidir

Goygoycu.com‘da her gün onlarca afet hatunla karşı karşıyayız. Candice’i, Miranda’sı, Megan’ı derken kendimizi başka bir dünyada buluyoruz. Kimimiz komplekse giriyor, kimimiz de böyle güzelliklere isyan ediyoruz.

Peki gerçek hayatta böyle mi? Hepimizin kusurları, beğenmediği fiziksel özellikleri var. Kim takar? Goygoycu.com, hatasıyla kusuruyla da olsa seksi okurları olduğuna ve onların kalbindeki goygoycu.com sevgisinin sınır tanımadığına inanıyor.

18 yaşından büyükseniz, vücudunuzla barışıksanız ve goygoycu.com sevginiz sınır tanımıyorsa, gönderin fotoğrafınızı yayınlayalım!

Fotoğraf yukarıdaki örnekte olduğu gibi olmalı. İster bir kağıda, ister kalemle göbeğinize, isterseniz dekoltenize goygoycu.com yazın. (Merak edenler için hemen açıklayalım, bunu fotoğrafın gerçekten gönderen kişiye ait olduğunu anlamak ve kötüye kullanımın önüne geçmek için yapıyoruz. Yoksa herkes bir başkasının fotoğrafı üzerine bilgisayarda goygoycu.com yazıp gönderebilir.)

Elbette sizden kimliğinizi ortaya çıkarmanızı, yüzünüzü fotoğraflamanızı veya tamamen soyunmanızı istemiyoruz. Erotik değil, seksi fotoğraf istiyoruz. Artık sınırları siz çizin. Ayrıca fotoğrafınız seçmiş olduğunuz fake bir isimle yayınlanacak. O yüzden kafanıza göre takılın, yaratıcılık size kalmış.

İletişim formundan (Formu doldururken geçerli bir email adresi yazmayı unutmayın. Bir kaç kişiye sırf yanlış email adresi yazdılar diye cevap veremedik) veya facebook sayfamızdan özel mesaj göndererek bize ulaşın, fotoğrafı atacağınız email adresini size gönderelim.

Seksi goygoyculara meydan okuyoruz, desteğinizi bekliyoruz!