Share Button

Goygoycu.com Okuru Seksi Berna 1

Hatırlarsanız dün seksi okurumuz Serra’nın fotoğraflarını paylaşmıştım ve bugün de onun yakın bir arkadaşını sizlerle buluşturacağımın müjdesini vermiştim. Arkadaşlar bizde kolpa yok, verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz !

İşte karşınız Serra’nın kankası Berna ! Aslen Bursalı olan Berna da aynı Serra gibi 18 yaşında ve Kahramanmaraş’ta yaşıyor. İkili gerçek hayatta çok yakın arkadaşlar; aynı sitede oturuyorlar, aynı liseye gitmişler ve hatta aynı sınıftaymışlar. Kısacası yedikleri içtikleri ayrı gitmemiş (Eat me !). Fotoların bazılarını Serra’nın, bazılarını Berna’nın evinde çekmişler. Dikkatli okurlar çekimlerde bazı kıyafetlerin de ortak kullanıldığını kaçırmayacaktır.

Berna bize yolladığı emailde şöyle yazmış : “Goygoycu.com en çok eğlendiğim sitelerden biri, umarım ben de sizi eğlendirmeyi başarmışımdır.” Sevgili Berna, bizi sadece eğlendirmekle kalmadın, ağzımızda akacak su bırakmadığın gibi emek ve zaman harcadığın bu dev çekimle hepimizin takdirini kazandın. Tuttuğun altın olsun bebişim !

Bu arada Berna ve Serra’nın arkadaşlık senaryosu size uydurma gibi gelmiş olabilir ama hikaye doğru panpişler !  İnanmıyor musunuz ? O zaman Berna ve Serra’yı goygoycu.com’da pazartesi günü birlikte poz verirken gördüğünüzde oluşacak yüz ifadenizi fotoğraflayıp bize yollamayı kabul edersiniz heralde ? 🙂

Goygoycu.com’u takip etmeyen üzülüyor, fotoğraflarını göndermeyen de sonradan çok ağlıyor, bizden söylemesi pançolar !