Share Button

Vanessa Hudgens Ciplak Fotograflari 01

Vanessa, Vanessa, Vanessa… Bu kaçıncı yavrujuum ? Çıplak fotoğrafları çekmeyi sevdiğini biliyoruz ama zamanında çekilmiş fotoğrafların şimdi internete sızması yeni filmin Sucker Punch gösterime girerken genç ergenler üzerinden prim yapmaya çalıştığı şüphesini uyandırıyor.

Gerçi bunları Vanessa’nın 4. fotoda dudakları birleştirdiği ve 6. fotoda kendi memesini avuçlayan, Zoey 101’in yıldızı Alexa Nikolas‘ın prim yapmak için sızdırılmış olabileceği söyleniyor. Hatta Alexa’nın diğer hatunların tadına baktığı da yine sızan diğer fotolar arasında görülüyor. Ama yine de emin olmak zor.

Onu bunu bilmem ama biz hiç rahatsız olmadık bu görüntülerden. Hatta Alexa’da daha fazlası varsa hiç çekinmeden yollasın da gözümüz gönlümüz açılsın. Garson, bana ordan iki lezzoooo !

Not : Bazı hırbo fanlar hemen fotoğraflar fake diye yorum yazdılar. Ama biz tüm ünlülerin vücut hatlarını ezbere bildiğimizden bunların gerçek olduğunu anlamıştık, bu yüzden de hiç şüphe duymadan bu yazıyı bastık. Zaten iki gün sonra da Vanessa’nın avukatından fotoğrafların yıllar önce çekildiğine ve gerçek olduklarına dair itiraf geldi. Kısacası bizle iddialaşmayın gencolar, alırız aklınızı !!!