Share Button

Kristen Stewart Taylor Lautner Brezilya Fotograflari (4)

  • Kris ve Taylor Brezilya’da: New Moon‘da kankalığa saracak olan Kristen Stewart ve Taylor Lautner, filmin tanıtım turuna Brezilya’dan başladı. Kim ne derse desin Kristen’a son bir yılın yaradığını söylemek mümkün değil. Şiş gözler ve şiş bir surat, ışıltısı kaybolmuş bir güzellik… (O kadar saat yolculuk yaptı normaldir gibi savunmalara girmeyiniz lütfen, saç da mı yolculuğun eseri?)
  • Capon yapıştırıcısı Robert: Robert Pattison da New Moon‘un tanıtımı için Japonya’daydı. Capon genç bağyanlar Rob‘u görünce kendilerinden geçtiler. Şaşırdınız mı?
  • Robert Pattinson ve Kristen Stewart ilişki yaşadıklarına ilişkin haberleri hiçbir zaman doğrulamasalar ya da yalanlamasalar da, çevrelerindekiler farklı bir hikaye anlatıyor. Vanity Fair ile yaptığı bir röportajda Robert Pattinson da Kristen’ın üzerindeki etkisinden bahsetti.

“Twilight’ta yaptığı herşeyde ondan etkilendim. (Tabloidlerdeki ilişki haberleri hakkında) Ne söylerseniz söyleyin bir şeyi değiştirmiyor.

  • İlk filmin yönetmeni Catherine Hardwicke ise iki yıldızın birbirlerine karşı bir çekimi olduğunu söyledi. Hardwicke, “Rob ve Kristen birbirlerine karışık duygular besliyordu. Bizim ihtiyacımız olan da bu karışık ve yoğun etkileşimdi” şeklinde konuştu.