Share Button

Jessica Alba Paris Vogue Yemegi Fotograflari 1

Goygoycu.com’u takip eden ziyaretçi profilimiz oldukça geniş. Hastası olduğü hatunun yeni fotoğraflarını bekleyen Sıvazilland’lı erkekler, falanca isim şu partide ne giymiş diye merak eden moda manyakları, iki goygoy okuyim de keyfim yerine gelsin diyen plaza insanları vs…

Ama bunların arasında “ergenler” olarak tabir edebileceğimiz bir kitle var ki, onlar bizi en çok yoran kesim. Müzik ve sinema konusunda henüz yolun çok başında olan bu arkadaşlar Kristen Stewart, Ashley Tisdale, Miley Cyrus gibi yeni yetme isimlerin bir filmini izleyerek veya bir şarkısını dinleyip hayranı oluyorlar, sonra da laf ettiğimizde yolladıkları emaillerle veya yazdıkları yorumlarla bizlerin başını ağrıtıyorlar. Oynadıkları rolün veya söyledikleri şarkının etkisine öyle bir kapılıyorlar ki, sokakta görseniz yüzüne bakmayacağınız tipler dünyanın en güzel hatunu olup çıkıyor.

Elbette yaşları itibariyle bunu gayet normal karşılıyoruz. Ancak biraz daha erken kendilerine gelmeleri için bugün bu öğrencilere asla okulda öğrenemecekleri bir ders vermek istedik ve Vogue tarafından Paris’te düzenlenen bir yemeğe katılan Jessica Alba‘yı konuk ettik. Maksim dergisinin Hot 100, Askmens.com sitesinin 99 En Fazla Beğenilen Kadın ve FHM’in 2007’de yaptığı Yeryüzündeki En Seksi Kadınlar listelerinde bir numara olan Jessica bugün 29 yaşında ve Cash Warren ile olan evliliğinden bir kız çocuğu var. Onu zaten hepiniz tanıyorsunuz, o yüzden fazla uzatmayıp hemen karne notlarına bir göz atalım :

Komple vücut : 5
Meme : 5
Bacaklar : 5
Bilekler : 5
Kase : 5
Dudak : 5
Ten rengi : 5
Saç : 5
Yüz : 5
Gülümseme : 5
Kıyafet : 5
Dekolte : 5
Seksapel : 5
Endam : 5
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi : 4

Evet arkadaşlar, bugünku dersimizde kusursuz güzellik kavramını 29 yaşında ve bir çocuk doğurmuş olmasına rağmen hala taş gibi olan Jessica Alba’dan öğrendik. Örnek karne nasıl olmalı gördünüz, bundan sonra hiçbirinizden o paçavra hatunlarlar için “o her haliyle güzel” tarzı yorumlar ve emailler istemiyorum, şerefsizim bırakırım sınıfta !