Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Rob Kris’e degajı koymuş !

Share Button

Kristen Stewart Robert Pattinson Fotograflari 01

Twilight serisinin üçüncü filmi 30 Haziran’da gösterime girecek. Binlerce ergen hayranı olan bu seri yine de kolpacı asparagaslara ihtiyaç duyuyor olmalı ki, 10 gün kala gelen habere bak hacı. Life & Style‘ın haberine göre:

Robert Pattinson Kristen Stewart‘ın olumsuz tavırlarından bunaldı ve ilişkilerine son verdi. İşin aslı Rob’un sene başında Kristen’la ipleri kopardığını öğrendik. İkiliye yakın bir kaynağa göre Rob İngiltere’ye döndüğünde Kristen’dan tamamen bıkmıştı ve Kristen’a “Bitti” demişti. Rob’a göre Kristen herşeyden şikayet eden ve negatif enerji veren bir insan ama bir araya geldiklerinde tekrar flört etmeye başlıyorlardı ve kendilerini bir romantizmin içinde buluyorlardı. Ancak bunlar da yeterli olmadı.

Haber, Robert’ın sıkıldığı ve yeni piliçlere yelken açmak istediği minvalinde cümlelerle devam ediyor yazmaya yüreğim elvermedi. Bu arada “haberiniz doğru değil” demeye hazırlanan zıpırları tekrar uyarayım; bu haberin ojinalini yazan biz değiliz, Life & Style dergisi !

Peki şimdi napıyoruz, 30 Haziran öncesi bu haberle karalar bağlayıp kafalarımızı duvara vuruyoruz ergenler! Hüznümüzü bastırmak için ise 30 Haziran’a bilet alıyoruz ve beyazperdedeki sevişmeyi görüp rahatlıyoruz!

5 Comments

 1. Bu haberlerden sıkıldım artık ya. En son nişanlandılar diye haber çıkmıştı şimdide ayrılıyorlarmı yani? Şu haberleri vermeyi bıraksalar artık hiç inandırıcılığı kalmadı..

  Resimler için teşekkürler goygoycu:)

 2. Robert haklı arkadaşlar Kristen’a bunca zaman dayanmış, sabır taşına dönmüş garibim! Ya aslında al birini vur ötekine Robert’ın donunun altındakileri de biliyoruz Kristen’a da acımak lazım tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

 3. goygoycunun amelesi

  17/06/2010 at 17:22

  life & style mı hiç haberi okumam bile.çünkü sallamasyın yaparlar.

  alttan 3. resimde rob napıyo 😀

 4. evet o resim var bide baya elleyip bakıyo robert 😀

 5. ellemesede ellemek için gidiyo gibi el diyelim 😀

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑