Share Button

Matt Damon Hereafter Cekimlerinde 01

Invictus daha gösterime girmeden 80 yaşındaki Clint Eastwood tabakaneye film yetiştirme sevdasıyla yeni filmi Hereafter‘ın çekimlerine Fransa’da başlamış bulunmakta. Acaba 80 yaşında olmanın verdiği bir ayağı çukurda mantığıyla mı seriye bağlamış film çekiyor diye düşünmedim değil. Invictus’ta birlikte çalıştığı aktör Matt Damon bu filmde de başrolde, demekki köftehor işine saatinde gelip gelen efendi bir eleman ki Clint dedem tekrar onunla çalışmaya karar vermiş.

Gelelim filmin konusuna : Matt ölülerle konuşabilen fakat bunu pek de gönülden yapmayan biri. Her an her yerden çıkan, yerli yersiz sahneye fırlayan, iş üzerindeyken sizi asla yalnız bırakmayan “oğlum ben var ya b.k yoluna gittim, işi gücü bırak da şu konuya bir el at kurban olayım, iki dünya arasında kalıp tost oldum yeminle” diye gece gündüz beyninizi sulandıran bir ölü de cabası.

Yani anlayacağınız filmde gerilim had safhada olacak. Yalnız Damon’ın yukarıdaki fotoğraftaki “az önce 2.5 adana yedim, üstüne 1 litre şalgam içtim bana mısın demedi aga’ konumundaki yüz ifadesi ölüyü ne kadar sallayacağının göstergesi.

[Bu gönderi konuk yazar kristalkugu tarafından goygoycu.com için yazılmıştır.]