Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Kristen Stewart gerçekten hamile olabilir mi?

Share Button

Kristen Stewart Hamile Olabilir mi

Avustralyalı tabloid New Weekly’nin ortaya attığı hamile asparagasına ilişkin ilgi artınca Robsten (Robert Pattinson+Kristen Stewart) hayranları için bir analiz yapmaya karar verdik. İnterneti çalkalayan bu dedikodu doğru olabilir mi? Önce gerçekleri sıralayalım, sonra yorumu yapalım.

-İki yıldızın sözcülerinden bir yorum gelmemesi bir çok hayranı endişeye düşürdü.
-Rob’un kaynakları thelondonpaper’a “Böyle bir konuda yorum yapmayız” derken, Kristen’in kaynaklarından ses çıkmadı.
-Daha sonra E-online’ın özel haberinde güvenilir kaynağa göre Kristen cephesinde bir isim konuya ilişkin şöyle konuştu: “Avustralya tabloidinden hiçbir işe yaramayan saçma bir haber.”
-Kristen kariyerinin zirvesine doğru ilerliyor ve önünde alması gereken çok yol var. Şirketi Summit’ten kaynakların verdiği bilgiler şöyle: “Stüdyo bu dedikoduları duydu ancak zaman ayırmaya değmeyeceğini düşünüyorlar. Kristen’in Rob’un çocuğunu taşıma olasılığına şans vermiyorlar.
Sonuç: Dedikodu ortalığı bu kadar çalkalarken, siz inandınız mı? Bizim görüşümüzü biliyorsunuz. Kristen’e nefret maili kampanyasına katılmayı düşünenler şimdilik rahatlasın. Kimse hamile değil!

YENİLEME: Kristen mı Emilie de Ravin mi?

5 Comments

  1. tiwilight_hayranı

    09/07/2009 at 16:19

    ben zaten inanmıyorum çok saçma ama kris çok salak inşallah sevgili değildirler

  2. ben gerçekten hamile olabilirr.ama şöyle düşünüyorum kristen sevgilisinden ayrılmış bu tmm ama robla sevgili değildi.rob seviyordu ama kristen bişey demiyormuş.tabi bu iş sevgili olunca olmuyor ya .onu bilemeyiz ama hamile olabilir.karnında şişlik vardı bi resminde

  3. krşisten ve rober çok yakışıyor.inşallah böyle bişey vardır.ikisinide çok seviyorumm.çok yakışıyorlarr

  4. arkadaşlar peki neye dayalı olarak hamile değil deniliyor?

  5. rob kristen a mı kaldı ? kristen dan nefret ediyorum keşke kristen yerine daha güzel birisi bella nın yerine rol alsaydı

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑