Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Bu fotoğrafı neye yormak lazım?

Share Button

Kristen Stewart Robert Pattinson Opusme Anketi Fotograflari (1)

Gerçeği siz söyleyin?

 • Sevgili olduklarını en sonunda gördük, yağlarım eridi (60%, 351 Oy)
 • Yok hacı yeni film için reklam kokan hareketler bunlar! (40%, 232 Oy)

Toplam Oy: 583

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

5 Comments

 1. *latuacontante*

  28/08/2010 at 12:58

  Hay Allah’ım ya!
  Abi bu nasıl iş ya! Üç senedir bi açıklığa kavuşturamadıkları işin serinin en önmeli filminin öncesinde bu derece açığa vurulması ne kadar şaşırtıcı !
  Kristen hanım Robert’ın en yakın arkadaşıydı hani, sevgili sorularına bile kızan adam sokaka ortasında ‘aşkından’ mı öpüştü sizce?
  Her seri filminden önce bu tür olayların çıkması ne kadar ilginç bir rastlantı değil mi?
  Yeniaydan önce Paris’te elele tutuşma fotoğraflaı geldi.Alacakaranlıktan önce ‘kRisten hamile’ dendi. Tutulmadan önce her türlü programa katılıp Robsten tatrtışıldı.Şimdi elinizi vicdanınbıza koyunda söylelyin abi, bu nasıl iş?
  baktılar True Blood, Vampire Diares Twilight’ın pabucunu hafiften dama attı, dedi biz ne yapalım edelimde tekrar gündeme gelelim. 3 senedir denilmeyen kalmadı!
  kristen hamile, hayır hayır Robert hamile! yok canım Robert Emilie’yle birlikte.Hayır geçen gün bi bardaydılar. Yok canım şu konsere gittiler. Robsten evlendi.Yürü git be, hala nişanlılar.
  Yeter artık ya yeter. Nereyi açsak böyle haberler. Biz onlar sevgilimi diye tartışırken de tabi atı alan Üsküdar’ı geçti.Seriden önce bi Allah’ın kulunun tanımadığı insanlar, şimdi en çok kazananlar listesinde.”Bu da mı reklam acaba?” diye düşünüyorum.

 2. Şafak Vakti bitsin Summit bunların da ipini çekicek. Kesinlikle reklam kokuyo. Keşke çıkmasaydı bu haber şimdi azgın ergenlerin yakarışlarını dinlemek zorundayız.. 😀

 3. yanağından öpüyo lan. onu nasıl dudaktan öpüyo gibi görüyosunuz hiç anlayamadım :s

 4. eşşeq spası

  28/08/2010 at 14:19

  @*latuacontante*
  sana katılıyorum kesin şafak vaktinden sonra herşey biter…robsten ve kristen ın fanları manyak ama ya napıylar anlamıyom krisi bellamı sanıyolar kendilerni onun yerinemi koyuyolar?yağlı saç diyom jole o diyolar,çirkn fotoğrafına tipe bak diyom ana avrat düz gidiyolar her haliyle güzel dyolar! krisi megan foxla karşılaştırıyolar!

 5. eşşeq spası

  28/08/2010 at 14:25

  geçen gün bi yaz gördüm::D
  Beren Saat asla ama asla kristen’ı sollayamaz Beren saat km kristen km yaa.Beren Saat sürekli mahyaj yapıo ve gzl gözüküo kris her dkka dışarı gezmeye çıktığı zmn bile makyaj yapmıo ve hem kristen beren saat’ten dha ünlü hem kristen para kazanmak için önüne gelenle sevişmio resmen aşk-ı memnu’da kıvanç’la bildiğiniz her şeyi yaptı bide yastık koydular dio o nası oluo acaba 😀 Tmm kris’te alacakaranlıkta rob’la öpüşüo ama en azından onlar sevgili!!! Lütfen saçmalamaynn yaaa!!!!:DDDDDD
  akıllı en azından krisin film geçmşine bak eminim berenden daha çok vermiş :DDDDsözlere kop xD

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑