Share Button

Kate Beckinsale Jessica Biel Fotograflari 1

Kız arkadaşınızla kavga etmişşiniz. İlişkiniz bitme noktasında. Tabancanız haftalardır ateş etmiyor, namlusu örümcek ağı bağlamış. Biraz kafa dağıtmak için en yakın bara gidiyorsunuz. Barmene bir bardak buzlu Jack Daniels söylüyorsunuz.

Sonra birden sol tarafınızdaki tabureye Kate Beckinsale geliyor. Hiç bir şey söylemeden bardağınıza uzanıyor, gözünüzün içine baka baka içkinizden içindeki buzlarla beraber küçük bir yudum alıyor. Diliyle ağzında şöyle bir döndürdükten sonra buzları eline alıp boynunda şöyle bir gezdiriyor ve su damlalarının dekoltesine doğru süzülmesine izin veriyor.

Siz istemsiz olarak dekolteye kitlenmiş bir halde tabureden düşmek üzereyken, sağ omzunuzda bir el hissediyorsunuz. Kafayı çevirdiğinizde bir de ne göresiniz, Jessica Biel yanıbaşınızda. Daha ne olduğunu anlamadan Jessica az önce sadece bir yudum içilmiş olan bardağı sertçe alıyor, viskiyi bir dikişte fondip yapıyor ve bardağı yerine koyuyor. Dudağının kenarından süzülen viskiyi orta parmağıyla silip sizin dudaklarınıza sürüyor.

Eğer bir yudum bile viski içmeden çoktan sarhoş olmadıysanız ve ayakta durabiliyorsanız şanslısınız demektir. Cennetin kapısından içeri girmek üzereniz. Şimdi söyleyin bakalım :

Bir şansınız olsa hangisini...?

  • İki tane buzla bunları yapabiliyorsa benim evdeki buzluktakilerle kimbilir neler yapar. Kate Beckinsale, gel yavrum. (47%, 259 Oy)
  • Viskiyi bu şekilde içebiliyorsa bu dudaklarla daha neler içer kimbilir. Jessica Biel, seni seçtim bebişim. (38%, 208 Oy)
  • Eve gidip ilişkimi düzeltmeye çalışıcam, malım ben. (16%, 87 Oy)

Toplam Oy: 554

Yükleniyor ... Yükleniyor ...