Share Button

Kendra Wilkinson Fotograflari 1

Gün geçmiyor ki yeni bir seks kasedi skandalı patlamasın. Eski Playboy yıldızı, günümüzde ise evinin kadını, çocuklarının annesi olan Kendra Wilkinson, geçmişte yer aldığı bir seks kasedi nedeniyle kirli geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacak gibi görünüyor.

Yeşitkin filmleri konusunda dünyanın en büyük şirketlerinden olan Vivid, Kendra Wilkinson’a ait olan seks kasedi ile gelmiş geçmiş en büyük satış rakamına ulaşabileceğini açıkladı. Şirketin açıklamasına göre, kaset Kendra’nın evliliği ve Playboy malikanesine taşınmasından önce çekilirken, kasetteki partnerinin kimliğinin henüz bilinmediği belirtildi. Kendra Wilkinson’ın kasetin piyasaya sunulmaması için büyük çaba gösterdiği gelen haberler arasında.

Vivid‘in son dönemde seks kasedi furyasına hız verdiğini bildiğim için bu habere çok şaşırmadım, ancak zamanında Hugh Hefner dedenin elinden geçen Kendra’nın bugünleri tahmin edememesi kendi aptallığı olmuş. Modern Sibel Kekilli vakası yaşanıyor sizin anlayacağınız ! Bir sinemasever olarak bizlere de Mayıs sonunda çıkması beklenen kasedi torrent/rapidshare vasıtasıyla akıtıp izlemek kalıyor.