Share Button

Eric Dane

Grey’s Anatomy dizisinin aktörü Eric Dane‘in eşi Rebecca Gayheart ve eski ABD güzellik kraliçesi Kari Ann Peniche ile yaptığı uyuşturucu & seks aleminin haberini dünyayla birlikte aynı anda Türkçe kaynaklarda ilk kez Goygoycu.com’da okudunuz ve izlediniz. Eric Dane’in anatomi dersi verdiği görüntüler sonrasında haberin artçı açıklamaları geldi. Açıklamalar kargaların kıçıyla gülmesine neden olacak nitelikte.

Önce Dane ve eşi Gayheart’ın sözcüsü bir açıklama yaptı:

36 yaşındaki aktör bu özel kasedi sızdıranı dava etmeyi planlıyor. Bana göre bu seks kaseti değil, çıplak kaset. En fazla üç kişi belki seks yapmak istiyor.

Daha sonra Kari Ann Peniche konuştu:

İki yıl önce benim dairemde çekilen bu görüntüler kesinlikle seks içermiyordu. Görüntüler eski oda arkadaşım Mindy McCready tarafından çalınan bilgisayarımda yer alıyordu.

Evet bu açıklamaları yediniz mi? Açıkçası ben yemedim. Sansürsüz görüntüleri de (+18) izlediyseniz, uyuşturucunun dibine vurup, anadan üryan gezinen üçlünün seks yapmamış olduğunu düşünmek için aptal olmak gerekli. Yatakta öylece uzanmışlardır kesin. Pişik yapmıştır hatta. Bu açıklamalar seks görüntüleri yayılan ancak “Şerefsizim montaj” diye iddiada bulunan ünlülerden daha zavallı geldi.