Share Button

Mischa Barton Hasta Fotograflari (1)

Mischa Barton’ın hastanelik olduğunu okudunuz. Bu haberin ardından Mischa’yı takip etmek isteyen ve onu örnek alanlar için goygoycu.com olarak bir analiz yapmaya karar verdik. Adım adım açıklıyoruz:

Kariyerinizi nasıl harcarsınız ?

1)Önce size bir kariyer gerekli. Güzel bir vücut iyi bir gülümsemeye sahipseniz deneme çekimlerine katılın. Popüler bir Amerikan dizisine kapağı atmaya bakın
2)Amerikan dizisi adınızı yeterince duyuracaktır. Olmadıysa, evde çekilmiş sex tape’inizi piyasaya sürün. Size duyulan ilgi Meksika dalgası gibi yayılacaktır.
3)Kariyerinizin zirvesine oturduktan sonra, şeytan üçgenine dalış yapın. Sex-drugs-alcohol. (w)Hor(e) kullanılmaya izin verin, fanteziler deneyin, uyuşturucu dolabınızın bir köşesinde bulunsun. Alkolsüz sokağa adım atmayın. Junkie halinizle skandallara karışın.
4)Haliniz içler acısı. Hızlı kilo aldınız, hızlı kilo verdiniz, vücut iflas etti. Klinik ve rehabilitasyon ihtiyacı duyuyorsunuz. Başardınız. Herkes sizi konuşuyor. Muhtemelen artık 4. sınıf filmler ya da dizilerle yolunuza devam edeceksiniz.

Not: Fotolar, Mischa Barton hastanelik olmadan kısa bir süre önce çekilmiştir.