Share Button

Sarah Hyland Fotograflari 1

Daha önce de belirtmiş olduğum gibi yakında evleniyorum. Düğüne bir hafta kaldı, hazırlıklar falan oldukça yoğun. “Ama tatlı bir yoğunluk değil mi ?” dediğinizi duyar gibiyim. Alakası yok lan ! Keşke uğraşmasak bunlarla, hemen bi gerdek, balayı hoop bitti-gitti olsa. Ama olmuyor işte. Allahtan çok klas bi hatunla evleniyorum da katlanıyorum bunlara 🙂

Neden bunlardan bahsettim ? Az yazabiliyoruz da ondan. Shaqshaqchi’nın işleri bu yoğunlukta devam ederse yakında goygoycu.com’dan emekliliğini istebilir söyliyim. Ben de yüzüğü taktıktan sonra eskisi gibi tam performans asılamayabilirim haberiniz olsun. Ama her daim azar azar da olsa yardırmaya devam edeceğiz merak etmeyin.

Gelelim bugün bize konuk olan şanslı isme. Sarah Hyland isimli bu genç arkadaşı tanımıyorum. Modern Family isimli ilgimi çekmeyen bir dizide oynadığına ve olmayan dekoltesiyle kameralara poz verdiğine göre ünlü biri olsa gerek. Bence biraz sinek suratlı ama ortağımı biraz tanıyorsam esmer ve çıtır kontentajanından shaqshaqchi bunu haremine alır söyliyim.