Share Button

Yazılarımı okursanız pek tutucu olmadığımı aşağı yukarı anlarsınız. Ancak gençliğin en boş dizisi olarak ilan ettiğim Gossip Girl‘ün 3’üncü sezonunun 9’uncu bölümünde yayınlanacak bir sahne bana bile “Bu iş nereye gidiyo lan?” dedirtti.

9 Kasım’da yayınlanacak bölümde, 18 yaş altı gençliğin sınır tanımayan eğlencelerine “üçlü seks”in ekleneceğini daha önce belirtmiştik. “1 Gece, 2 Tecrübe, 3’lü Sevişme” sloganıyla yapılan tanıtımı yukarıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Şimdi bu üçlü sevişme nedeniyle ABD’de The Parents Television Council (Ebeveyn Televizyon Konseyi gibi bişey) Pazartesi günü yayınlanacak bölümü engellemeye çalışıyor. CW televizyonunda yayınlanacak dizi için konsey, üyelerinden (1.3 milyon kişi olduğu söyleniyor) kanala mektup yazmasını istedi.

Gossip Girl’ü izlemem. Ancak delikanlı gibi kabul ediyim 3’lü sevişme sahneleri ilgimi çekti (Blake Lively ve Leighton’ın katılımı çok büyük artı olur). Ama 18 yaş altına bu tarz yayın yapılmasına da karşıyım. Türkiye’de bu bölüme kafadan makasla dalacakları için ABD gençliği adına üzülmeye pek de gerek yok diyebilirsiniz. Ama bizde downloadcu çok olduğu için yine uyarmayı boynumun borcu bildim.