Share Button

Christina Hendricks Fotograflari 1

Hakkında göğüsleri doğal mı değil mi tartışmalarının çokça yapıldığı ünlülerden biri de Mad Men’in yıldızı Christina Hendriks. Ben de daha eski Playboy fotoğrafını gördükten sonra silikon olduğuna karar vermiştim. Ama Christina diyarbakır karpuzu ebatındaki göğüslerinin silikon olmadığı konusunda ısrar ediyormuş. Gelin beraber kafa yoralım.

Aranızda bazı saftirikler bu kadar büyük göğüslerin doğal olamayacağını, insan vücudunun bu kadar büyük göğsü taşıyamacağını düşünüyorlar. Ne yazıkki bu arkadaşlar ülkemizde sansürün, özellikle bilgiye en hızlı bir şekilde ulaşım sağlayan internet üzerinde tavan yaptığı bir dönemde yaşıyorlar. Dolayısıyla belki de bu sansür yüzünden bu kadar büyük ve doğalını daha önce görmemişler. Ama bir çoğunuz gibi ben de böyle dev göğüslü hatunlar olduğunu biliyorum.

Christina Playboy’a poz verdiği zamanlar gençmiş. Aradan 12 sene geçmiş ve epey kilo almış. Açıkçası şu anda göğüsleri bu yuvarlak vücut üzerinde rahatsız edici durmuyor. Dolayısıyla az bir ihtimal de olsa aldığı kiloların etkisiyle balkonları şişirmiş olabilir.

Ama şu anda elimizdeki tek veri eski Playboy fotoğrafı. Kesin kararı vermek için bikinili veya iç çamaşırlı fotoğraflarını görmek gerekiyor. Christina ise ısrarla bu tip pozlardan kaçınıyor. Aslında bunu silikonu gizlemek için de yapıyor olabilir.

Uzun lafın kısası benim oyum silikondan yana gencolar. Aslında sarışın olan, ama çok doğru bir karar vererek 10 yaşından beri saçlarını kızıla boyatan bu iştah acıcı güzelin tadına bakan olursa bize ayrıntılı bir rapor versin lütfen.