Share Button

Blake Lively Ciplak Fotograflari 1

Normalde goygoycu.com olarak Türkiye’de bu haberi ilk bizden duymanız gerekirdi ama daha önce de belirtmiş olduğum malum sebepler yüzünden bu aralar çok yoğunuz ve performansımızda düşüş var. Ama geç olsun güç olmasın diyerek gündeme bomba gibi düşen bu haberi sizlerle paylaşmak isteriz.

Kısa süre önce Bar Refaeli’den bayrağı teslim alarak Leonardo Di Caprio’nun yeni manitası olan Blake Lively‘ye ait olduğu iddia edilen fotoğraflar internete sızdı. Fotoğraflarda Lively, cep telefonuyla ayna karşısında kendini tamamen çıplak şekilde görüntülerken görülüyor. Blake’in basın temsilcisi ise fotoğrafların fake olduğunu iddia ederek bu fotoğrafları yayınlayan web sitelerine dava açacaklarını söyledi.

Gelelim bizim yorumumuza. Blake’in fotoğrafların fake olduğunu iddia etmesi gayet normal. Her geçen gün yıldızı parlayan bir ünlü ve şimdiye kadar hiç soyunmamış gibi olarak sazan gibi “evet bunlar benim çıplak fotolarım” deseydi daha garip olurdu. Bana sorarsanız fotoğraflar hiç fake gibi görünmüyor. Blake’i hiç çıplak görmesek de bugüne kadar sayısız fotoğraflarını gördük ve fotoğraflardaki bu nefis kaporta onunkinin aynısı. Üstelik silikonlu olduğunu bildiğimiz göğüsleri de aynadan fırlayacakmış gibi duruyor. Bizce olacak olan şu, Lively bir süre daha bunların fake olduğunu iddia edecek, daha sonra da tıpkı Vanessa Hudgens’ın yaptığı gibi bunların kendisine ait olduğunu itiraf edecek.

Ekleme : İtirafa falan gerek kalmadı, bizim sözümüze inanmayan Blake Lively’nin şu yeni fotoğraflarına bir göz atsın.