Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

İşinize odaklanın!

Share Button

Robert Pattinson Kristen Stewart E News

New Moon gösterime girdi ve Robert Pattinson ile Kristen Stewart‘ın b.ku çıkan birliktelik dedikoduları tam da ortadan kaybolmaya başlamıştı ki, yeni bir haberi kafamıza gagaladılar. Twilight hayranları size gabaran birşey var. Hollywood’un en kötülerinin seçildiği Altın Ahududu Ödülleri’nde (The Razzie Awards) en kötü çifte aday gösterilen Kristen Stewart & Robert Pattinson’ın oynaşmayı bırakıp işine odaklanması istendi.

E! News’in ikiliyi yakından tanıyan bir kaynağa dayandırdığı haberine göre:

“Rob ve Kristen’ın bileklerine bir tokat yediklerini söyleyelim. İkilinin bağlı oldukları stüdyoların yönetim ekibi yeni filmler konusunda endişe duyuyor, Rob ve Kristen’ın dikkatinin dağılacağını düşünüyor.”

Oscar’a 1 gün kala açıklanacak Altın Ahududu Ödülleri’nde ayrıca Rob en kötü yardımcı oyuncu, New Moon en kötü devam filmi ve en kötü senaryo dallarında ödüle layık görüldü. O yüzden tavşan gibi sevişmeyi bir kenara bırakın ve işinize odaklanın, yoksa kariyerinizi peynir ekmek gibi yiyeceksiniz gencolar!

Habere göre, Rob and Kristen halen birlikteliklerini sürdürüyor ancak ekiplerin “işinize odaklanın” çağrısına uyuyor.

Robert’ın bir arızayı canlandıracağı “Remember Me” ve bir sahtekarı canlandıracağı “Bel Ami”, Kristen Stewart’ın ise lezbiyen öpüşme sahnelerini merakla beklediğimiz “The Runaways” ve bir striptizciyi oynayacağı “Welcome to the Rileys” isimli filmlerinin 2010 ve 2011 yılları içinde gösterime girmesi bekleniyor.

5 Comments

  1. bu yazıyı okuyunca..bu ikisi biz birlikteyiz diye açıklama yaptılar sandım..benim bildiğim kesin değil…ama romantikomedi arkadaşımıza katılıyorum

  2. Goygoycu yu tekrar twilightla görmek güzel

  3. gercekten suyu cıktı ama suyunu cıkaran oyuncular yada film deil fanlar bnce utanmasalar aa kristen ne gzl s’çtı diye yorum yapacaklar yani iice abarttılar artık hem bnce de dewam filmi hiçö ii deildi 1. filmde en azından soguk wampir hawasını hissedebiliyodunuz 2. film ise wampirler ile kurtadamlar arası bocalamayı sergilemiş sadece yönetmen kurtadamları ön plana cıkarması gerekirken dur wampirleri de işin içine esbaskın sekilde sokayım deyip filmin içine etmiş umarım 3. film daha tutarlı olur 😉

  4. hamuka arkadaşa katılıyorum.İkiside çok genç artık rahat bıraksınlar onları.Belli ki onlarda sadece işlerini yapmak istiyorlar.O yüzden konuşmuyorlar.Fanlar çok abattılar.Onlarında insan olduklarını unutuyorlar.

  5. çok doğru söylemişsin lola:D

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑