Share Button

Lady Gaga Konser Fotograflari 1

Bugüne kadar bizi iğrenç vücudunun her bir tarafını görmeye maruz bırakan Lady Gaga anlaşılan hala gösterecek bir yerleri olduğunu düşünüyor. Digital Spy’ın haberine göre Gaga şimdi de Playboy‘a soyunmak istiyormuş :

Bir kaynak şöyle konuştu: “Kimse onun bunu yapmasını istmeiyor. İş çevresi bunun onu biraz alçaltabileceğini ve hayranlarını kendisinden soğutacağını düşünerek ikna etmeye çalışıyor.”

“Gaga ise bunun bir tecrübe olacağını ve sanatının gelişmesine katkısı olacağını düşünüyor. Bunun yanlış birşey olmadığını ve soyunmanın kendini ifade etme biçimi olduğunu düşünüyor.”

“Gaga çevresinde herkesle bütün bir hafta boyunca bu konuda hakkında konuştu. O her zaman Hugh Hefner’in ve onun “sanat olarak seks” bakışının hayranı oldu. ”

“O her zaman şok edici ve eğlenceli görünüyor, dolayısıya bunun gibi bişey ona mükemmel uyacaktır. Eğer vazgeçmezse Playboy’da şimdiye kadar hiç görülmeyen bir çekim olacak.”

Evet açıklamalar bunlar. Lady Gaga kendini daha iyi ifade etmek için soyunmak istiyormuş. Eğer bunu yiyorsanız dünyanın en saf kişisiniz demektir. Gaga’nın yaptığı şeyi size açıklıyım. O kadar çirkin bir hatun ki, o burnu düzeltmek için ancak balyozla girişmek gerekiyor. Ayrıca sarkık ve biçimsiz vücudunu toplarmak için Maslak sanayideki bütün ustaları toplasanız bile birşey yapamazsınız. Gaga da bütün bunların bilincinde olduğu için saçma sapan giyinerek dikkati iğrenç tipinden giyimine ve şovuna çekmeye çalışıyor. Playboy’a soyunmak istemesi de daha fazla dikkat çekme istediğinden başka birşey değil.

Ha ama kaynağın açıklamalarından bir tanesi doğru, eğer gerçekleşirse bu şimdiye kadar Playboy’un asla görmediği bir çekim olacak. Çünkü büyük ihtimalle şimdiye kadar Playboy’a hiç bu kadar çirkin bir hatun soyunmadı ve muhtemelen Gaga’nın çekiminden sonra da hiç bir çalışan Photoshop başında bu kadar uzun mesai yapmayacak…