Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Justin Bieber’i tokatlama zamanı

Share Button

Justin Bieber Tokat Zamani Fotograflari (1)

Justin Bieber isimli haydut dünya yıkılsa goygoycu.com‘a konuk olamazdı ama önce kız sesiyle ünlü olması, ardından Ferrari satın alması, son olarak da adının Kim Kardashian ile aşk dedikodularına karışmasıyla birlikte ona kurumsal bir tokat yapıştırma zamanının geldiğine karar verdim. 16 yaşındaki bu mikrop herif Youtube‘a yüklediği bir videoyla ünlü olmasının ardından, muhtemelen kör ve kulak zarında ciddi sorunlar yaşayan insanlar tarafından beğenilerek üstüste iki albüm yaptı ve paranın dibine vurdu.

Karşıma çıkarsa bu saçını önce bir güzel çekerek yerlerde sürüklemek istediğim bu şopara sonra bir diz atmayı, son olarak da kafasını ezmeyi amaçlıyorum.

“Resul balay bunun yanında elvis presley kalır” yorumunu yapan arkadaşa selam çakıyor ve burada ona yeteri kadar küfür etme fırsatım olmadığı için, duygularımı yansıtan incisözlük entrylerine yönlendiriyorum sizi. Küfürden rahatsız olanların açmamasında fayda var.

5 Comments

 1. heeh bende ne zaman bu ergenle ilgili haber yapacagınızı bekliyordum.çok dogru demişsiniz.bunun nesi begeniliyor.

 2. hepsini anladım da küçük çocuğa tekme atıp bi de üstüne o güzelim saçlarının bulundugu kafasını ezmek pek bi sadistçe olur bee şakşakçı 😀

 3. goygoycunun amelesi

  21/06/2010 at 16:52

  yok böyle bir tip.ilk defa bir kaç gün önce dinledim.dinlemez olaydım…

 4. cCc ölsün bu velet reyiz cCc

 5. uyuz ya.

  uzun zamandr robert ile ilgili haber yapmıyosunuz ?

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑