Share Button

Black Eyed Peas

Radar Online’ın haberine göre Black-Eyed Peas’ün üyelerinden Will.I.Am ile anlaşamayan Fergie‘nin grubu bırakacağı söyleniyor :

Bir kaynak Fergie’nın gruptan ayrılmak istediğini söyledi : “Will.I.Am ile araları iyice kötüleşti. Sadece Fergie değil, grubun geri kalanı da onunla çatışıyor. Egosu kontrolden çıktı.”

Fergie bu haberi sır olarak saklıyor ve çok az kişi bundan haberdar. Henüz bunu duyurmaya hazır değil.

Aynı kaynak “Bu ortaya çıktığında doğrular mu veya red mi eder bilemiyorum, ama yüzde yüz eminimki o herşeyi planladı ve fikrinin değişmeyeceğini söylüyor. Ayrıca kocası Josh Duhamel ile bir bebek yapmak istiyor” dedi. “Hem Wil ile olan sorun, hem de bu yüzden 2011 turneleri büyük tehliyeke girmiş görünüyor ama Fergie ayrılmanın daha iyi olacağını düşünüyor.”

Black Eyed Peas’in Fergie dışındaki üyeleri hakkındaki düşüncelerimi daha önce de söylemiştim. Grubun bu günlere getiren en önemli unsur, kliplerinde yılan gibi kıvrılarak erkeklerin aklını alan Fergie’dir. İsmini şeyettiğimin Will.I.Am hergelesi akıllı olmazsa Black Eyed Peas diye bir grup kalmayabilir. Peki Fergie tek başına yola devam sürece bize koyar mı ? Elbette hayır !