Share Button

Amy Winehouse Silikon Fotograflari (4)

Bundan birkaç ay önce Amy Winehouse‘un silikonlu göğüslere terfi ettiğinden, daha sonra da k.çını büyütmek istediğinden bahsetmiştik. Amy bu amacına ulaştı mı bilmiyorum ama görünün o ki silikonlar da Amy’nin çirkinliğine daha fazla dayanamadı. The Sun’dan al haberi :

Amy Winehouse göğüs protezleri yüzünden çektiği ağrılar nedeniyle hastaneye kaldırıldı. 26 yaşındaki şarkıcı gece boyunca hastanede kalırken, doktorolar bazı acil testler yaptılar. Amy şimdi ya yeniden bir düzeltme ameliyatına mı girecek ya da 32D boyutundaki protezleri tamamiyle çıkarılacak.

Ailenin yakın bir arkadaşı şöyle konuştu : “Amy’nin canı çok yanıyordu ve bunun nedeninin göğüsleri olduğuna ikna olmuştu. Bir süre dayanabileceğini düşündü ancak ağrılar daha da arttı. Perşembe günü kliniğe gitti ve onu gözlem altına aldılar. Şimdi silikonlarının çıkarılıp çıkarılmayacağının kararını bekliyor.”

Umarız bu acılı sürecin sonunda Amy kerametin silikonda değil genlerde olduğunu ve ne yaparsa yapsın kese kağıdı denince akla ilk gelen isim olağacının farkına varır. Umarız azla yetinmeyen diğerleri de bu olaydan bir ders çıkarırlar…