Share Button

Kate Upton Twitter Fotograflari 1

Geçenlerde pazartesi sendromunda Kate Upton’un bir videosunu vermiştim. Videoya farklı yorumlar gelmişti. Bir tanesi şuydu :

Goygoycu,yanlış anlama hevesini kırmak istemem ama bu kate upton çok sıradan bir kızcağız,izmir de böyle kumral(!) çok kızımız var,gösterilen ilgi de baya averajda kalır.

Sanırım cevap hakkı doğdu bana. Bak yavrujuum, öncelikle bu site 2 senedir yayında ve seninki gibi yorumlarla benim hevesim kırılsaydı şu anda bu yazıyı okuyor olmazdın. İkincisi ana tarafından İzmirli olduğumdan sen daha portakalda vitaminken ben İzmirli kızlarla test sürüşü yapıyordum. Ayrıca sadece İzmir’de değil, Türkiye’nin her yöresinde Kate’ten daha güzel hatunlar vardır. Ama hiçbiri Kate gibi Sport Illustrated’a kapak olup dünyadaki milyonlarca erkeğin aklını alamıyor. Senin tanıdığın daha güzel İzmirli hatun varsa yolla o zaman cıbıldak fotoğraflarını yayınlayalım veya söyle ona, aynen Kate’in yaptığı gibi twitter’dan iç gıcıklayıcı fotoğraflarını kendi yayınlasın, onu da takdir etmesini biliriz. Ha bunları yapamıyorsan hevesini kırmak istemem ama bi dahaki sefere yorum yazmadan önce bir kez daha düşün yavrim.

Yazıma gelen ikinci bir yorum da şuydu :

herşeyden önce kadın gerçekmiş!! şimdi yiğidi öldür hakkını yeme demişler. her erkeğin rüyası hem komik, hem büyüleyici…

Doğru söze ne hacet.