Share Button

Goygoycu dayınız yaklaşık 10 ay sonra açılışı yaptığına göre ben de onu takip edeyim hacıosmanlar. Bizi özlediğinizi biliyoruz, biz de sizi özledik ama itiraf edeyim, eski yazıları okuyup hala güldüğüm zamanlar oluyor yazmayı daha fazla özlemişim.

Şimdi çok büyük umutlar ve hayallerin peşinden koşmayın yoksa 1-iş yoğunluğu, 2-teknik sorunlar nedeniyle kısa bir süre sonra tekrar sükut-u hayal‘e uğrayabilirsiniz.

En azından yoğunluğu kaldıracak teknik altyapıyı finanse edecek reklamları alana kadar (bunun da garantisi yok tabi ki) istikrarlı bir akış beklemeyin. Ha amcanız-dayınız reklamcıdır, internette reklam veriyordur o zaman bize yönlendirin zira bu sayfalar zamanında aylık 1 milyon sayfa gösterimlerine ulaştılar. “Amcamın dayımın amk!” diyorsanız da sınırlı içerikle yetinmeyi öğreneceksiniz.

Son olarak Noel geldi, siz pijirixler bizden ekstra hediye de beklersiniz şimdi. Real Madrid’li Cristiano Ronaldo‘nun düdüklediği Irina Sheik‘in Noel videosunu izleyince (özellikle 1:29), Ronaldo’nun kapalı kapılar ardında ona nasıl hunharca davrandığına ilişkin bir fikriniz olacak ve hayata bir kez daha küserek Maya’ların kehanetinin tutmamasına isyan edeceksiniz.