Share Button

Carrie Prejean Fotograflari 01

Andy Warhol efsane bir cümle kurmuştu: “Herkes bir gün 15 dakikalığına ünlü olacak.” Andy’nin bu ütopyası gerçek olur mu bilmiyoruz ama artık ün ve şöhretin seks kasedi skandalı patlatmaktan geçtiğini söylemek mümkün.

ABD’de 2009’un Miss California güzeli seçilen ancak eşcinsel evliliklerle ilgili soruya verdiği cevap yüzünden de Miss Amerika tacından olan Carrie Prejean‘ın seks kasedi skandalı bu kez gündemin üst sıralarına oturdu.

New York Daily News’in haberine göre porno sektöründe dünyanın önde gelen şirketlerinden Vivid Entertainment, Prejean’ın solo seks kasedini ele geçirdi ve yayınlama konusunda büyük istek duyuyuor. Vivid, kasedi yasal yollardan elde ettiğini ancak dağıtmadan önce Prejean’ın onayını almayı tercih edeceğini belirtti.

Miss California’nın böyle bir isteği onaylayacağına tabi ki inanmıyoruz ancak gelen yeni haberler Prejean’ın 7 ayrı seks kasedi daha olduğu yönünde ve kasetin sızma olasılığı eskiye göre kat kat arttı.

Radaronline’ın haberine göre Prejean’ın yeni kasetleri ortaya çıkarken, 30 tane de çıplak fotoğrafı bulunuyor. Videolar ve fotoğraflarda Prejean tek başına görünüyor.

Goygoycu yorumu: Carrie Prejean Miss ABD tacında uğradığı hayalkırıklığının ardından, gönülsüz olsa da yeniden adını üst sıralara taşımaya çalışıyor, olsun Vietnamlı ve Japon meslektaşlarını örnek almasına biz her türlü destek veririz.