Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Robert Pattinson Olsaydım… Ödüllü Yarışma

Share Button

Robert Pattinson Olsaydim

(Güncelleme – 04.10.2009 : Yarışmamız sonra erdi. Katılan herkese teşekkürler. Sonuçlar burada.)

Goygoycu.com olarak düzenlendiğimiz ilk yarışmamız başlıyor. Ödülümüz oynayan herkesin hastası olacağı zıpır bir alet : Lightning Reaction Revenge.

Şimdi yarışmaya katılmak için gerekli olan şartları sonuna kadar okuyun :

Yarışmanın konusu

Son günlerin en çok konuşulan filmi kuşkusuz Twilight ! Filmde yer oyuncuların her biri dünyaca üne kavuştu ve büyük bir hayran kitlesi edindi. Hal böyle olunca biz de konuya kayıtsız kalamadık ve yarışmamızı yakışıklı oyuncu Robert Pattinson üzerine kurduk.

Nasıl katılırım ?

Yarışmaya katılmak için sizden tek istediğimiz şey kendinizi Robert Pattinson’ın yerine koymanız ! Eğer Robert Pattinson’un yerinde olsaydınız ne yapardınız ? Nickiniz ve emailinizle beraber aşağıya yorumunuzu yazarak yarışmaya katılabilirsiniz.

Yorumunuz Robert Pattinson olsaydım diye başlamalı. Cümlenin devamını en yaratıcı şekilde tamamlayan okurumuz hediyenin sahibi olacak. İster tek cümle yazın, ister bir paragraf, tamamen sizi hayal gücünüze kalmış.

Örnek:“Robert Pattinson olsaydım bana gay diyenleri bir güzel öperdim” (bizim yaratıcılığımız bu kadar daha iyisini siz yapın:)

Yarışma kuralları

 1. Yorumunuzu yazmaya Robert Pattinson olsaydım diye başlamalısınız.
 2. Yorum bırakırken İsim hanesine gerçek isminizi veya nickname’inizi yazabilirsiniz. Web sitesi alanını doldurmak zorunlu değil. Hediye gönderimi için kazanan kişiye email ile ulaşıp adres bilgisi alınacak. Bu sebeple email hanesine geçerli bir email adresi girmelisiniz
 3. Aynı isim ve email adresiyle birden fazla yorum bırakarak kazanma şansınızı artırabilirsiniz. Ancak saçma yorumlarla kötüye kullanım tespit edilirse, yorumunuz silinir.
 4. Yorumlarda temiz bir türkçe kullanılmalı. Lütfen garip harfler ve yazı formatları kullanarak yorumları okumamızı zorlaştırmayın.

Değerlendirme

Yarışmamız 4 Ekim Pazar günü saat 18.00’de sona erecek. Bu tarih ve saatten sonra bırakılan yorumlar dikkate alınmayacak. Bırakılan yorumlar Goygoycu.com’un üç yazarı tarafından değerlendirilecek. Bizim seçtiğimiz en yaratıcı ve goygoycu okurumuz ödülün sahibi olacak. Yarışmanın sonucu ve kazanan kişinin ismi 5 Ekim Pazartesi günü saat 18.00‘da açıklanacak.

Hepinize bol şans !

5 Comments

 1. ben robert pattinson olsaydım bu yazıyı yazanı bulur evlenme teklif ederdim

 2. zeynep efe

  01/10/2009 at 18:06

  Robert Pattinson olsaydım;türkiye de yaşardım:)hava deniz kumsal kızlar 🙂

 3. berrin boynueğri

  01/10/2009 at 18:08

  ben robert pattinson olsaydım boşvermişim dünyaya der kimsenin sözünü takmaz yaşamaya bakardım.

 4. zeynep efe

  01/10/2009 at 18:08

  Robert Pattinson olsaydım;Robert Pattinson’um daha ne olsun 🙂

 5. ben robert pattinson olsaydım, modacımı değiştirirdim

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑