Ödüllü Yarışma : Lightning Reaction Revenge

(Güncelleme – 04.10.2009 : Yarışmamız sonra erdi. Katılan herkese teşekkürler. Sonuçlar burada.)

Goygoycu.com olarak siz okurlarımız için küçük bir yarışma düzenleyeceğimizi duyurmuştuk. Yarışmaya her yaştan okuyucumuz katılabilecek. Tek yapmanız gereken 1 Ekim perşembe günü saat 18.00’da detayları vereceğimiz yazımıza bir yorum yazmak olacak.

Yarışma detaylarına geçmeden önce kazanan okuyucumuzu bekleyen ödülü açıklayalım. Bildiğiniz gibi sloganımız akıllara zarar, gözlere şenlik ! Biz gözlere şenlik kısmını atarak sadece akıllara zarar bir hediye seçtik : Lightning Reaction Revenge !

Yukarıda fotoğrafını gördüğünüz bu oyuncak 2 ila 4 kişinin oynayabileceği zıpır bir alet. Mantığı ise çok basit : Sona kalan, dona kalır ! Amaç ortadaki kırmızı ışık yeşile döndüğü anda elinizdeki kumandaya hemen basarak, en son basan oyuncuya küçük bir elektrik akımı vermek 🙂 Pille çalışan bu cihazın hiçbir tehlikesi yok. Kaybeden arkadaşınızın elindeki kumandayı fırlatmasıyla beraber hepinizin kahkahalara boğulacağının garantisini veriyoruz ! İşte oyunun nasıl bir şey olduğunu gösteren bir video :

Yarışmamız 1 Ekim Perşembe günü saat 18.00’da başlayacak ve 4 Ekim Pazar günü saat 18.00’de sona erecek. Katılım için ilgili yazımıza isminiz ve email adresinizle bir veya daha fazla yorum bırakmanız yeterli olacak. Detayları aynı gün yayınlanacak yazımızdan öğrenebileceksiniz. O zamana kadar bizi izlemeye devam edin 😉