Share Button

Miley Cyrus Liam Hemsworth Fotograflari 1

Bu soruyu bize soran çok oldu. Kısaca cevap vermeye çalışalım.

Öncelikle bizim ünlülerimizin egosunun ne kadar şişkin olduğunu bilirsiniz. Burada yapacağımız iki goygoyu hakaret sayıp hemen bizi kapattırmaya çalışabilirler.

İkinci sebep de bizimkilerin elbette daha muhafazakar olması. Kapalı kapılar ardında kim, kiminle, nerede, ne yapıyorlar bilemiyorum ama basına yansıyan kısmından kesinlikle çok nadir malzeme çıkıyor. Bizimkilerin bikinili fotoğrafları yazın “Bodrum sahilleri cıvıl cıvıl” başlıklı mal haberlere konu olurken, yabancıları 4 mevsim bikiniyle görebiliyoruz.

Gelelim en önemli sebebe. Yukarıdaki fotoya bakın. Miley Cyrus ve tokmakçısı Liam Hemsworth bir cafede oturmuş sohbet ediyorlar. Ama benim asıl dikkatimi çelen kaldırımda yürüyen mini şortlu ceylan. Türkiye’de böyle bir hatunu sokakta görme şansınız kafanıza meteor düşme şansından sadece biraz daha fazladır. İşte bu yüzden biz yabancı ünlülerin marifetlerini araştırırken böyle güzel yavruları görme ve yeni isimleri keşfetme şansı buluyoruz. Şimdi bunlarla uğraşmak varken, neden boy ortalaması 1.60 olan ve Türkiye dışında hiç bir yerde tanınmayan isimlerle uğraşalım değil mi ?