Share Button

Mynet Pixie Lot Yazimizi Nasil Asirdi

Ünlüler dünyasından son gelişmeleri sizlerle paylaşırken, zaman zaman yazılarımızın indiragandi yapılarak başka sitelerde de kullanıldığının farkındayız. Aslında güvenilir bir kaynak olarak görülmekten bir yandan mutlu oluyoruz. Ama abartmaya ne gerek var ?

Bunun adına aşıragandi diyelim. Hem de kurumsal boyutta ! Şimdi gelin iki metin arasındaki benzerliklere dikkat edelim…

Önce 27 Ağustos’ta goygoycu.com’da yayınlanan Pixie Lott yazısının başlığını görelim:

Pixie Lott FHM’e kapak oldu

Şimdi de Mynet Galeri’deki başlığa bakalım :

Pixie Lott FHM’e kapak oldu

Tamam buraya kadar sorun yok, elbette aynı veya benzer başlıklar atılabilir. Ama şimdi gelin başlıklardan sonra yazılan metinleri karşılaştıralım. Önce bizim metnimiz :

…. Pixie Lott gibi göze de hitap ederler. 18 yaşındaki genç şarkıcıda bunların hepsi bir arada… Henüz ismini yeni yeni duyurmaya başladı ve tam olarak voleyi vuramadı. Ama olsun, galerideki FHM fotoğrafları da bunun için değil mi? Dünya çapında üne kavuşmanın sırrına da daha önce değindiğimiz için burada tekrarlamaya gerek yok.

Ve Mynet Galeri’de ilerleyen günlerde yayınlanan yazıya bakalım :

Henüz ismini yeni yeni duyurmaya başlayan 18’lik genç İngiliz şarkıcı Pixie Lott, dünya çapında üne kavuşmak için FHM’ye poz verdi.

Mynet’teki arkadaşlar iki satırlık kendi metinlerini yazmaktan acizler anlaşılan. Tembelliğin böylesi 🙂

Mynet’e sesleniyorum: Eğer metin yazarı lazımsa, aylık 60 bin euro’dan 16 maaşla başlamaya hazırız…

Sevgili okurlar, goygoycu.com’un hızı, güvenilirliği ve sert diliyle aşık atılmayacağını bir kez daha tekrarlayalım! Bizden ayrılmayın!