Share Button

Kelebek Ashley G

Türkiye’nin en saygın ve en çok satan gazetelerinden bir tanesinin magazin ekinden bahsediyoruz. Hatırlarsanız Miley Cyrus’un Twitter hesabını kapatmasıyla ilgili bir haber yapmıştık, ‘Kelebek’ indiragandi yapmıştı. Tamam olabilir dedik, dert değil. Ancak bugünkü haberi görünce, Kelebek’teki arkadaşların da sağlam bir goygoycu olduğunu farkettik.

14 Ekim (3 gün önce) tarihli haberimizde Twilight’ın seksi yıldızı Ashley Greene’in Men’s Fitness dergisi için verdiği özel pozları eklemiş ve orjinal kaynaktan kendimizce çevirisini yapıp Türkçeleştirdiğimiz haberi aynen şöyle derlemiştik:

Ashley bakın dergiye verdiği söyleşide bir erkekte aradığı özellikleri nasıl sıralamış:

  • Özgür olmalı.
  • Seksi olmak merak ve gizem gerektirir. Herşeyi ortaya dökmemeli.
  • Sulu olmamalı. Muhtaç olmamalı. Öyle tiplerle uğraşamam.

3 gün sonrası. Tarih 17 Ekim. Kelebek bu kez yaratıcılığını konuşturmuş ve haberinde “sulu olmamalı” yerine “cıvık olmamalı” ifadesini kullanmış (süper yaratıcılık) ancak diğer ifadeler aşırılmış. Metin aynen şöyle:

“The Twilight: Saga” filminin seksi yıldızı Ashley Greene, Men’s Fitness dergisi için üstsüz pozlar verdi. Seksi oyuncu aynı dergiye verdiği röportajda bir erkekte aradığı özellikleri şöyle sıraladı: “Özgür olmalı. Seksi olmak merak ve gizem gerektirir. Her şeyi ortaya dökmemeli. Cıvık olmamalı. Muhtaç olmamalı. Öyle tiplerle uğraşamam.

Koyu renkli ifadeler bir yerden tanıdık geldi mi? Kelebek’in 3 gün geriden nal toplamasına alışkınız ancak aşırma eğiliminin istikrarlı şekilde devam edeceğini biz de öngörememiştik :). (Bu arada sevgili Kelebek editörü filmin ismi “The Twilight: Saga” değil, “The Twilight Saga: New Moon”. )

Sevgili goygoycular, bizi Facebook, Twitter ve Friendfeed üzerinden takip edebildiğiniz gibi artık haftasonlarında yaklaşık 600 bin tiraj yapan gazetenin ekinden veya Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 6’ncı internet sitesinden de takip edebilirsiniz. 😉