Share Button

Doutzen Kroes Selulit

Son dönemde kadromuza katılan iki yazarın ardından, gördük ki herkeste ne birikim varmış arkadaş :). Okurlarımızın içlerinden taşan goygoy yapma sevdasını görünce mutlu olduk. Yazar olmak için bize ulaşan okurlarımızın ilgisine teşekkür ederiz. Mutlu olmasına olduk da, sizi keratalar ilk zamanlarda “sen de goygoy yap” başlığımıza dönüp bakmamıştınız.

Neyse biz önümüze bakalım. Son birkaç haftada gelen başvuruları görünce bir açıklama yapma gereği duyduk. Hevesinizi kursağınızda bırakmak istemeyiz ama masanın başına oturup içimizden taşan goygoyları yazıya dökmek o kadar kolay olmuyor. 30 saniyede okuyup galerisini emdiğiniz yazılar için az emek vermiyor, bir kelime için yarım saati harcayabiliyoruz.

Yine de kendine gerçekten güvenen ve bizim de yüzümüzü güldüren bazı okurları “konuk yazar” başlığıyla yayınlayacağız. Bunun son örneği kristalkugu

Goygoyun yayınlanma şartları:

  • Gönderdiğiniz goygoylar, Goygoycu.com Yayın Kurulu‘nun onayından geçtiği taktirde yayınlanacak. Onay almayan yazılar yayınlanmayacak. Yazıları değiştirme hakkımız da saklı. Kırılmaca, gücenmece yok!
  • Goygoyunuz, konuk yazar ismiyle yazının altında rumuzunuzu (nickname) içerecek şekilde yayınlanacak. Örnek yazı için tıklayın.
  • Yazılar Goygoycu.com’da gördüğünüz özeni taşıyan içeriğe sahip olması durumunda yayınlanabilecek. Yazılarda, kesinlikle ağır hakaret, küfür ve uygunsuz ifadelere yer verilmemeli. (Geçirecekseniz bizim gibi tatlı tatlı geçirin).
  • Goygoyunuzu yayınlamamız için orjinal ve seçkin olmalı. Hürriyet’te gördüğünüz haberi kopyalayıp yapıştırmayın, kendinizden de birşeyler katın.
  • Goygoyunuz bir haber içeriyorsa, kaynağına dayandırmanız gerekmektedir (evet, internette dolaşan ya da “forumlarda Ayşe’den duymuştum” türü saçma dedikoduları sevmiyoruz).
  • Resimler yüksek kalitede olmalı.

Ses getireceğine inandığınız goygoyunuzu info [et] goygoycu [nokta] com adresine gönderin. Ama unutmayın, karşınızda sıfırcı hoca var. Gelirken donanımlı ve yüksek gelin, ezilmeyin 🙂 Bu kategori yalnızca konuk yazar yazıları için olacak. Kalıcı yazarlık kadromuz şu an için dolu. Hadi bakalım. Alemin goygoycusu siz olun!

Not: Bu arada görünce morali bozulan bayan okurlarımıza müjde, bu yazıyla ilgisi olmasa da Doutzen’in de selülit yaptığını görmek yağlarınızı eritebilir…