Goygoycu.com En Iyi Ucuncu Blog Secildi

Geçtiğimiz hafta goygoycu.com’un Blog Ödülleri‘nde sizlerden gelen oylarla ilk 5 blog arasına girdiğini duyurmuştuk. Sonrasında ilk 3’e giren bloglara da jüri oylamasıyla karar verildi ve goygoycu.com Cumartesi günü Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde düzenlenen ödül töreninde Oyun ve Eğlence Blogları kategorisinde üçüncülük ödülünün sahibi oldu !

Magazin blogları diye bir kategori olmadığı için Oyun ve Eğlence Blogları kategorisinde yarışmak zorunda kalmıştık ve oyun blogları arasından sıyrılıp dereceye gireceğimizden şüpheliydik. Ancak hem oy üstünlüğü, hem de jüri kararıyla ödülü almayı başardık. Birincilik ödülünü www.optumbay.com kazanırken, www.ilgincblog.net de ikinci seçildi.

Rakiplerimiz hakkında çok şey söylemek istemiyoruz, onlar da bizim gibi emek verdiler ve belirli kriterlerle seçilip dereceye girdiler. Ancak ilk sırada olmamızdaki asıl engelin, jüri üyelerinin (12 üyenin 5’i bayandı) ilk bakışta bizi “akıllara zarar, gözlere şenlik” içeriğimizden dolayı erkeklere yönelik bir site sanmaları olduğunu düşünüyoruz. Oysa biz amacımızı zaten daha ilk kurulduğumuz zaman açıklamıştık. Hedefimiz birincilikti ama yine de bir seneden az bir sürede bu günlere gelmiş olmanın büyük bir başarı olduğunu düşünüyoruz ve adımızın bir ödülle beraber anılmış olmasından son derece mutluyuz.

Bizlere gerek oylarınızla, gerek de yorumlarınızla vermiş olduğunuz destekten dolayı çok teşekkür ederiz ! Ünlüler dünyasını goygoylamaya tüm hızımızla devam edeceğiz.