Carrot Top Ne Bicim Adamsin Lan

Birkaç gün önce Eksisözlük’te goygoycu.com ile ilgili şöyle bir entry girilmiş : “eski kalitesini yitirse de her gün takip edilen magazin sitesi

Bu eleştiriyi kabul etmekle beraber, okuyucularımızın neden böyle bir kanıya kapılmış olabilecekleri konusunda bir açıklama yapmak isteriz:

Öncelikle yaz mevsimiyle beraber gelen rehaveti havalar soğumuş olmasına hala üzerimizden atabilmiş değiliz. Ayrıca günlük işlerimizin yanında maddi hiç bir kazancımız olmadığı halde goygoycu.com’a yazı yazmak için ekstradan çaba sarfediyoruz.

Daha önce pek çok kez belirttiğimiz gibi biz bir ünlüler galerisi veya haber sitesi değiliz. Shaqshaqchi ve ben ünlülerin görüntülerini veya marifetlerini rakı masamıza meze yapıp, sadece kendi yorumlarımızla muhabbeti bunun üzerine çevirmeye çalışıyoruz. İsimler, görüntüler ve haberler aynı olunca da her seferinde yaratıcı bir yorumda bulunmak giderek zorlaşıyor. Dolayısıyla kendimizi tekrar etmemek adına da yazı sayısını belirli bir seviyede tutuyoruz.

Eğer siz de son zamanlarda bir düşüş gözlemliyorsanız benim aklıma gelen sebepler bunlar. Sahi, siz goygoycu.com hakkında ne düşünüyorsunuz ? Eğer Ekşisözlük yazarıysanız yorumlarınızı oraya da girerseniz seviniriz.