Share Button

Goygoycu.com ara veriyor

Daha önce 1 Nisan’da şakasını yapmıştık ama bu sefer şaka değil gencolar. 2009‘un haziran ayında başladığımız yolculuğumuza ara veriyoruz.

Malum, son zamanlarda oldukça can sıkıcı performans problemleri yaşadık ve siteye erişimde sıkıntılar oldu. Ayrıca ben ve shaqshaqchi işlerimizin yoğunluğundan dolayı siteyle yeteri kadar ilgilenemedik. Goygoya ayıracak zaman olmayınca, bu yazılarımızın kalitesine ve sıklığına da yansıdı. Hoş, tüm bu olumsuzluklara rağmen sitenin trafiği hiç düşmedi, tersine rekorlar kırmaya devam etti. Ama artık yeni yazı yazmak için enerji bulmakta zorlanıyoruz. Bu yüzden goygoycu.com’a yeni içerik eklemeye bir süre ara vermeye karar verdik.

Şu an için ne kadarlık bir ara verdiğimiz konusunda birşey söylemem. Bakarsınız birkaç aya dönmüş oluruz. Ama işlerimizdeki yoğunluk azalmadan zor görünüyor. Eski içerik online kalmaya devam edecek. Seksi okurlarımızdan yeni fotoğraf gelirse de memnuniyetle yayınlayacağız. Bu yüzden bizi facebook ve twitter‘dan takibe devam edin.

Tekrar hatırlatalım, siteyi kapatmıyoruz (en azından bir sene daha online kalacağı kesin). Sadece bir süreliğine güncelleme olmayacak.

Bir gün tekrar goygoyun dibine vurmak dileğiyle, hoşçakalın.

g&s