Share Button

Havuc kafa ile Soru Cevap Oturumu

Son günlerde bazı okurlardan ilginç soru ve yorumlar geliyor… Tüm soruların tek cevabı var aslında, son dönemde hızla yükselen İncisözlük’ün mottolarından “Adam ergen beyler“. Ama ben bu şuursuz arkadaşlara toplu yanıt vermeyi tercih ediyorum…

Soru: Sürekli Rihanna‘yı kötüleyip duruyorsunuz, artık kıskançlık mı bilemiyorum, başka işiniz yok mu sizin?

Cevap: Kesinlikle kıskançlık, goygoycu ve shaqshaqchi‘nin yeni R&B albümü çıkıyor, o yüzden Rihanna’ya b.k atıp gündemi değiştirmeye çalışıyoruz…

Soru-yorum: Kristen Stewart’ı, yakışıklı erkekleri kıskanıyorsunuz bence, bir sürü yazı yazmışsınız!

Cevap: Ne kıskançlıkmış lan. Bizim lügatımızda kıskançlık yok gencolar. Bence biraz Türkçe çalışmanız gerekiyor. TDK’ya göre kıskançlığın tanımı:

“Bir kimse bir üstünlük gösterdiğinde veya sevilen birisinin, başkası ile ilgilendiği kanısına varıldığında takınılan olumsuz tutum”

Soru: Biraz daha güncel ve daha fazla yazı yazmanızı isteyebilir miyiz acaba? (Bu soru 8 yazının çıktığı gün geldi)

Cevap: Ekseriyetle güncel yazı yazmayı sevmiyoruz, hatta yazı yazmayı sevmiyoruz, kaldı ki burası Hurriyet.com.tr ya da Ekşisözlük değil. Biraz daha az boş yorum yapmanı isteyebilir miyiz senden?

Soru-öneri : Sitenizle link değişimi yapmak istiyoruz. Lütfen eklediğinizde mail atın.

Cevap: Bi yürü git lan zirzop!

Soru: Ürünümüze acaba sayfanızda yer verebilir miyiz? Fikrini almak istedim, ürünün linkini sana aşağıda yönlendiriyorum…

Cevap: Yer verebilirsin canım, ama bizi beleşe yemeye çalışma. Ben de sana fatura bilgilerini gönderiyorum.

Yorum: Beyonce dünyanın en seksi kadını ve en güzel bacaklısı seçildi 2009 senesinde. Bence haberlerdeki yorumlarınızı biraz daha profösyonelce yapmaya çalışın… (Islama köfte Beyonce yazısına yorum yapmış, köpürmekten profesyoneli doğru yazamamış pödöf efendi!)

Cevap: Biz amatör seviyoruz birader. Anladın sen onu. 2009’da Katy Perry de dünyanın en seksi kadını seçildi. 2009’da ayrıca Cheryl Cole, Emmanuelle Chriqui, Beren Saat, Gülben Ergen de, Feriştah teyze de… Bence bir göz doktoruna görün sen o muhteşem bacaklar için.

Soru: Yaptığınız zenci yorumu çok çirkin. Irkçı birisiniz galiba. (Tyra Banks‘e en taş zencilerden biri demiştik)

Cevap: Hatun siyah tenli, yani zenci. Ona ne goril dedik, ne nigger dedik. Ten rengini en iyi tanımlayan zenci kelimesini kullandık, üstüne bir de taş dedik. Sen bunu çirkin buluyorsan seni Ku Klux Klan’a havale ediyoruz !

Anonim yorum: Bu haberi yazmışsınız ama bu yalan haber. Bilmemnenin bilmemnesinde okudum, yalanlamış.

Cevap: Biz haber sitesi değiliz yeğen. 900 kez söyledik. Bir gün de girin şu sayfayı okuyun.

yorum: Reklam almışsınız size hiç yakışmadı.

Cevap: Kamu hayrına çalışmayı biz de çok isterdik cebimize giren birşey olmasa da bu sitenin de giderleri var. Gönülden bağlıysan bir tuğla da sen koy siteye, ha amacın boş muhalif eleştiriyse babandan para almadan bir hafta geçir tekrar konuşalım seni ergen!