Share Button

Carrot Top Hodrimeydan

Son günlerde bazı izleyicilerden (izleyici diyorum çünkü okumadan yazıyorlar) ilginç soru ve yorumlar gelmeye devam edince, daha önce yaptığımız gibi bir soru-cevap oturumunun elzem olduğuna karar verdik… Aşağıdaki sorular ve kişiler tamamen gerçektir.

Soru: Yazılarınızı ve fotoğraflarınızı Egotastic’ten alıyorsunuz, biraz özgün olamaz mısınız?
Cevap: O zaman sen de Egotastic’ten başka site bilmiyorsun ! Biz Egotastic dışında 15-20 farklı kaynaktan (blog, fotoğraf servisi vb.) yararlanıyoruz. Evet şimdilik foto muhabirimiz yok, Selena Gomez’in Letterman fotoğraflarını ABD’ye gidip çekemiyoruz, o yüzden fotoğraflar aynı olabilir kusura bakmayın. Metinlere gelince, “bu blog çok komik yazmış, alıp çevirelim, aynısını koyalım”dan fazlası var bizde. 1 yıldaki 2,000 yazıyla da ikna olmuyorsan, bi zahmet Egotastic’e takıl yavrujuuuum!

Soru: Kristen Tanzanya galasında çok güzeldi goygoycu, kızı hep kötüledin, al sana kapak olsun!?
Cevap: Kristen Twilight’ın galalarına bronz ten, jartiyer ve estetik cerrah destekli hödük surat ameliyatı geçirerek gelirse o zaman izleriz, o zamana kadar sana kapak olsun evladım!

Soru: Justin Bieber’a neden laf ediyorsun? O çoq mükhemmel biri, ısır beni castinnnn! (küfürlü devam ediyor)
Cevap: Justin Bieber hastası ergen, sana tek sözüm en yakın hemzemin geçite uzan. Yıllar sonra bana dua edeceksin.

Soru: Orlando ve Miranda Kerr evlenmiş, Madonna dellenmiş, Robert Pattinson yellenmiş görmüyor musunuz?
Cevap: Hepsini görüyoruz yeğen. Ama burası bilgi çöplüğü değil, siparişle yazı yazmıyoruz ve seçici davranıyoruz. Ayrıyeten yazarlarınızın da günlük hayata ilişkin yoğunlukları var. Zaman meselesi!

Soru: Fernando Torres’li, Dirk Kuyt’lı, Ömer Üründül’lü Latin-Japon kırması manken haberi istiyoruz!
Cevap: Biz de çok şey istiyoruz ama hayatta her isteğimiz gerçekleşmiyor. Ömer Üründül’ün dediği gibi, futbol enterasan bir oyun!