Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Zayıf bir Twilight günlüğü…

Share Button

Kristen Stewart Joy Division

 • Kristen arkadaşlık kuramamış: Kristen Stewart, kendi yaş grubundakilerle arkadaşlık kuramadığı için 14 yaşında okulu bıraktığını açıkladı. Kristen, “İyi ki okulu bırakmışım. Yaşıtlarımla anlaşamıyordum, kabalardı ve bana şans tanımıyorlardı” dedi. Zaman zaman fiziksel yaşına göre kendisini daha büyük hissettiğini söyleyen Kristen, “5 yaşındayken bir yetişkin olmam gerektiğini hissediyordum ve 12 yaşımda da yetişkin olduğumu düşünüyordum” şeklinde saçmalamış.
 • Hastalar!: Twilight’ın nasıl bir hastalık olduğunu gösteren iki örnek. Birincisini normal bulduğumu söyleyebilirim. Alicexz isimli Twilight hayranının hazırladığı sanatsal resim. Bu fotoğraf ise Utah’tan. Mısır tarlasını Team Jacob ve Team Edward olarak sürmüşler. Gerçekten hasta bunlar!
 • Cullen’lar LA’ye geri döndü Peter Facinelli ve Kellan Lutz, Eclipse çekimlerine ara vererek soluğu Los Angeles’ta aldı.

5 Comments

 1. Kellan geldi nihayet 😀 abi harbi saçmalık yaa!!
  Kristen de harbi saçmalamış !! okulu bırakmak için bir neden olsaydı ben okula hiç başlamazdım poh yani! Niye şans tanımadıkları için önce bir dönüp kendine baksaydı o kadar kişi bir şans tanımıyorsa demek ki kızın kendinde bir şey var…

 2. Ne kadar rahatlık…
  14 Yaşında okulu bırakmaya karar veriyorsun ve bırakıyorsun…
  Türkiye^de bunu düşünemiyorum..
  Ben bunu aileme söylesem dalga geçiyorum zannedip önemsemezler bile…xD

 3. Türkiyedeki eğitmle oradaki farklı ya 😀 Türkiye de olsa biz bıraksak bizi evlendirmişlerdi bile 😀

 4. katılıyorumm..

 5. festival gibiyim tabii katılıyrsın 😀

  ya bu espriyi patlatmak sitiyordum teşekkür ederim zemin hazırladığın için =D

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑