Share Button

Zac Efron Fotograflari 01

Hatırlarsanız shaqshaqchi Zac Efron‘dan bir gay striptizci rolü beklediğini yazmıştı. Gay kısmı tutar mı bilmiyorum ama striptizi sevdiği bir gerçek. Haber New York Post’tan :

Zac Efron ve iki arkadaşı Broadway’deki Flashdancers Gentlemen’s Club’da kucak dansına ve votkaya 2000 dolar harcadı.

Bir kaynak bize şöyle konuştu: “Zac pazar gece yarısı Corbin ve o akşam herşeyi ödeyen başka bir arkadaşıyla beraber geldi. Sahnenin arkasındaki VIP locasında oturdular. Aralarında sadece parmaklıklar ve danseden kızlar vardı.”

“Bir şişe Belvedere marka votka sipariş ettiler. Sadece dansçılarla ilgilendiler ve onları para yağmuruna tuttular. Zac ve arkadaşlarının özellikle sevdiği 3 kız vardı ve onlardan masalarına çıkıp dansetmerini istediler.”

“Kızların hepsi esmer güzeldi, tıpkı Zac’in kız arkadaşı Vanessa Hudgens gibi. Shannon ve Brandi Amerikalı, Raquel de Breziyalı’ydı. Zac ve arkadaşları çok iyi zaman geçirdiler gece saat 3’te mekandan ayrıldılar.”

O gece Zac Charlie St . Cloud’un galasında kırmızı halıda yürüdü ve filmin geçen haftaki Los Angelas gösterimine katılmış olmasına rağmen Hudgens bu sefer onun yanında değildi.

Zac’in gay striptizci rolüne hazırlanmak için klübe gitmiş olması az bir ihtimal. Basbayağı Vanessa’nın yokluğunda felekten bir gece çalmış arkadaşlarıyla. Kızların Vanessa’ya benziyor olduğu ne kadar doğru bilemiyorum ama striptiz klübünde dansettiklerine göre eminim ki ondan daha uzun boylu ve güzeldirler. Uzun boylu ve güzel üç kızı bulduktan ve o kadar parayı saçtıktan sonra eminim gecenin sonunda danstan daha fazlasını da talep etmişlerdir…