Share Button

Twilight‘ın iki yıldızı Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın yılbaşını Birleşik Krallık’a bağlı Isle of Wight‘ta birlikte geçirdikleri iddia edildi.

İddia ABD’nin tabloidlerinden Star‘a ait:

“Robert Pattinson ve Kristen Stewart 2010’a İngiltere’ye bağlı Isle of Wight’ta birlikte girdi. Twilight yıldızları, İngiltere’nin güney sahilindeki adada sarmaş dolaş alışveriş yaparken ve hayranlarıyla fotoğraf çektirirken görüntülendi. Rob Noel tatilini Londra’da ailesiyle birlikte geçirirken, rol arkadaşı Kristen’ın yılbaşında ona katılması sürpriz değil.”

Yediniz mi? Şimdi bu haberin önde gelen ABD’li tabloid Star tarafından yayınlandığını ve yüzde 90 g.tten uydurulduğunu söylemek gerekiyor. Star 1974 yılında medya imparatoru Rupert Murdoch tarafından bir diğer tabloid National Enquirer ile rekabet etmek amacıyla kurulan bir dergidir. “O zaman bu haberi neden koydunuz?” demeyin. Son zamanlarda Twilight haberlerinin azlığından şikayet edenlere ithaf ediyoruz. Çünkü başka sitelerde okuduğunuz bu tarz haberlere inanıyorsunuz, kapılıyorsunuz. Uzaklara gitmeyin. Twilight’tan başka bir dünya var dışarıda. Yelken açmak için goygoycu.com‘u takip edin.