Goygoycu.com

Akıllara Zarar, Gözlere Şenlik

Yersen haberi: Yılbaşını birlikte geçirdiler!

Share Button

Twilight‘ın iki yıldızı Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ın yılbaşını Birleşik Krallık’a bağlı Isle of Wight‘ta birlikte geçirdikleri iddia edildi.

İddia ABD’nin tabloidlerinden Star‘a ait:

“Robert Pattinson ve Kristen Stewart 2010’a İngiltere’ye bağlı Isle of Wight’ta birlikte girdi. Twilight yıldızları, İngiltere’nin güney sahilindeki adada sarmaş dolaş alışveriş yaparken ve hayranlarıyla fotoğraf çektirirken görüntülendi. Rob Noel tatilini Londra’da ailesiyle birlikte geçirirken, rol arkadaşı Kristen’ın yılbaşında ona katılması sürpriz değil.”

Yediniz mi? Şimdi bu haberin önde gelen ABD’li tabloid Star tarafından yayınlandığını ve yüzde 90 g.tten uydurulduğunu söylemek gerekiyor. Star 1974 yılında medya imparatoru Rupert Murdoch tarafından bir diğer tabloid National Enquirer ile rekabet etmek amacıyla kurulan bir dergidir. “O zaman bu haberi neden koydunuz?” demeyin. Son zamanlarda Twilight haberlerinin azlığından şikayet edenlere ithaf ediyoruz. Çünkü başka sitelerde okuduğunuz bu tarz haberlere inanıyorsunuz, kapılıyorsunuz. Uzaklara gitmeyin. Twilight’tan başka bir dünya var dışarıda. Yelken açmak için goygoycu.com‘u takip edin.

5 Comments

 1. Vay Kristen burda çok güzel çıkmış 🙂
  Kesinlikle katılıyorum.Bitaraflarından zırt pırt bişeyler uydurup duruolar.Hayat twilight değilya.Magazinciler için sadece bi malzeme o kadar işte.Açıkçası ben de inanmadım.

 2. shaqshaqchi sana bu twilight konularında kesinlikle güweniorum..bende kris we robun yılbaşını brlikte gecirmedklerini düşünüorum.yalan haber yapmak cok kolaydr ama haberin doğrusunu bulmak zordur..herkes bişiler söler ama hebsine inanmakda cok gülünç bşidir.ben yine we yine 🙂 beraber deiller diorum.

 3. iyide haber dogru fan fotosu bile var.resim çok güzel

 4. bu fotoda ikisi de ne kadar tipsiz ya.bu hollywood bunları bile bu derece fetiş nesnesi haline getirdi ya helal olsun

 5. bella's dead fish

  06/01/2010 at 16:50

  bu çifti seviyorum.beraberlerse eğer koçum benim be der geçerim de 7/24 anti kristen’cılar nasıl yaşar bilmem. 🙂 beraber değillersede seviyorum ben ikisini. yani birinden nefret etmekle diğerini pasta içinde hediye etmiyolar adama. 🙂

Comments are closed.

© 2021 Goygoycu.com

Theme by Anders NorenUp ↑