Share Button

OK Magazine Twilight Fotograflari (5)

  • OK Magazine’den kolpa fotoğraf: Twilight hayranlarından hiçbirşey kaçmıyor. Alison Genet, OK! Dergisi’nin Australya sayısında yer alan fotoğraflarda bir aldatmacayı tespit etti. Teen Choice Ödülleri’nde Robert ve Kristen’ın birlikte yer aldığı fotoğrafın sahte olduğunu farkeden Alison, OK’in bu fotoğrafı neden yayınladığını anlayamadığını söylüyor. Büyük dergiler bile okuyucularını manipüle edebiliyor.
  • Bella, Jacob’ın peruğunu mu takıyor? Son günlerde Twilight’a ilişkin internet sitelerinde birçok kişi aynı soruyu soruyor. “Bella’nın peruğu, Jacob’ın saçlarından mı yapıldı?” PopEater‘ın iddiası şöyle: ” ‘New Moon’ ve ‘Eclipse’in çekimlerinin arasında Kristen Stewart The Runaways filminde Joan Jett’i canlandırmak için saçlarını kestirmişti. Ancak şimdi Bella Swan karakterini canlandıracak ve peruk takacak. Fotoğraflar, Taylor Lautner’ın (Jacob) kullandığı saçın Bella’da kullanıldığını gösteriyor.”
  • New Moon biletleri satışa çıktı: Yanlış okumadınız, biletler satışa çıktı ama hemen heyecanlanmayın ABD’deki bazı küçük eyaletlerde. 🙂 19 Kasım’ı 20 Kasım’a bağlayan gecenin gösterimi için satışa sunulan biletler Georgia merkezli bir sinema işletmesi tarafından satışa çıkarıldı. 19 Kasım gecesi aşağıdaki eyaletlerden birinde olma şansınız varsa, düşünün! Değer mi? “Alabama, Arkansas, Delaware, Florida, Georgia, Iowa, Idaho, Illinois, Indiana, Kansas, Minnesota.”